راهنمای خرید

نکته هایی برای خرید هدیه ایی خاص در روز زن

معضل همیشگی انتخاب یک هدیه خاص برای شخصی که محبتش پایانی ندارد همیشه سخت و دشوار بوده است. می‌خواهیم مقداری از این سنگینی بار انتخاب هدیه روز زن را از دوش شما برداریم و درمورد این موضوع که چگونه انتخابی مناسب برای روز زن داشته باشید را برای تان باز کنیم.

کادو روز زن
کادو روز زن

زن یعنی موجودی که مهربانی اش تمامی ندارد همسر ، خواهر ، مادر از جمله کسانی هستند که باید روز زن را به آن ها تبریک گفت که خالصانه در کنار ما هستند. اما مادر چیز دیگری است که زحمات او با هیچ هدیه ایی جبران نخواهد شد اما سعی ما در انتخاب بهترین هدیه این است که برای دقایقی لبخند را بر روی لبان شان بگذاریم. همراه ما تا آخر مطلب بمانید.

هدیه روز زن

برای انتخاب یک هدیه روز زن که خاص باشد اول باید به این نکته فکر کنید که چه رابطه ایی با مخاطبی که قرار است برای او هدیه بخرید دارید، به این توجه کنید که این شخص خواهر است یا همسر شما که با هدیه شما بیشتر از قبل عاشق و وابسته شما شود و یا مادرتان است و هدیه که تهیه می‌کنید باید در شان و شخصیت یک مادر باشد.

هدیه روز زن
هدیه روز زن

چند پیشنهاد ساده برای هدیه روز زن

هدیه که شما به عنوان هدیه روز زن تهیه خواهید کرد نشانه اهمیت مخاطب تان برای شما است پس باید در انتخاب آن دقت لازم را داشته باشید. اول از همه از لحاظ مالی ببینید که تا چه حد قادر به هزینه کردن خواهید بود وقتی که مقدار هزینه ایی که قرار است بابت هدیه بدهید را بدانید انتخاب هدیه کار آسان تری خواهد بود.

گزینه های احتمالی برای هدیه روز زن اغلب زیورآلات باتوجه به هزینه شما از جنس طلا تا نقره و بدلیجات، کفش و کیف ، گل ، لباس و… باشد.

زیورآلات

در رابطه با انتخاب زیورآلات به عنوان هدیه روز زن باید بگوییم که تقریبا هیچ خانمی در دنیا وجود ندارد که با زیورآلات خوشحال نشود. خانم ها لوازمی که زیبایی را به ارمغان می‌آورند دوست دارند پس اگر بودجه کافی دارید و مشکلی از لحاظ هزینه نخواهید داشت زیورآلات را در اولویت کارتان قرار دهید.

زیورآلات
زیورآلات

 با توجه به نوع بودجه خودتان می‌توانید از جنس طلا گرفته تا نقره و تیتانیوم انتخاب کنید البته لازم نیست که زیورآلاتی که انتخاب می‌کنید بسیار بزرگ و برجسته باشد حتی یک گردنبند و یا دستبند ساده نیز گزینه مناسبی خواهد بود.

اکسسوری نقره
اکسسوری نقره

طلا از جمله هدیه های مناسب روز زن به حساب می‌آید که تقریبا همه خانم ها از داشتن آن خوشحال خواهند شد البته توجه کنید که ظرف مقابل تان از چه نوع طلایی بیشتر استفاده می‌کند و یا خوشش می‌آید.

طلا و زیور آلات یکی از بهترین هدیه های روز زن
طلا و زیور آلات یکی از بهترین هدیه های روز زن

لباس و کفش

پیشنهادی دیگر برای هدیه روز زن لباس است منتها در انتخاب لباس باید کمی دقت داشته باشید باید با سلیقه مخاطب تان آشنایی داشته باشید و اینکه چه رنگی و چه مدلی را می‌پسندد هنگام انتخاب لباس باید سایز مخاطب خود راهم بدانید و برای سایز او خرید کنید اگر لباسی که شما انتخاب کرده اید بزرگ یا کوچک و سایز طرف مقابل نباشد صورتی ناخوشایند خواهد داشت.

کیف و کفش
کیف و کفش

در مورد کفش نیز به همین صورت است که باید سایز پای طرف مقابل را بدانید و یا همراه خودش اقدام به خرید همچین هدیه ایی کنید تا دوباره در صورت سایز نبودن بتوانید آن را تعویض کنید و مشکل خاصی پیش نیاید.

گل

خرید گل یکی از رایج ترین انتخاب ها برای هدیه روز زن است، و همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم گل زیباست و بانوان تمایل به زیبایی دارند. شما باتوجه به این که گل طبیعی را به خاطر زیبایی بیشتر و عطر و بوی خاص خودش بیشتر می‌پسندید و یا یک سبد گل مصنوعی که تا مدت ها دوام دارد و به یادگار خواهد ماند، یکی از این دو مدل گل را انتخاب کرده و به عنوان هدیه روز زن به طرف مقابل تان هدیه دهید.

گل به عنوان هدیه
گل به عنوان هدیه

نکته هایی در مورد هدیه روز زن

نکته اول این است که یکی از مهم ترین نکاتی که در انتخاب هدیه روز زن موثر است این است که همیشه گران ترین ها بهترین نیستند شاید با خود فکر کنید اگر هر چه بابت هدیه ای که می‌خرید هزینه بیشتری بدهید انتخاب بهتری خواهید داشت سخت در اشتباهید، گاهی اوقات با خریدن یک هدیه ساده و ارزان شما دل مخاطبتان را بدست خواهید آورد.

نکته هایی در مورد هدیه روز زن
نکته هایی در مورد هدیه روز زن

 چیزی که در انتخاب هدیه از همه بیشتر مهم است عشق شما نسبت به طرف مقابل تان و این که شما به یاد و فکر او بوده اید و وقت و زمانی را برای مخاطبت تان صرف کرده اید.

نکته دوم تزیین هدیه است که بانوان با توجه به علاقه شان نسبت به تزیین و زیبایی بهتر است هدیه ایی که تهیه می‌کنید هرچند ساده ولی دارای تزییناتی هم باشد این کار به هدیه شما جلوه خاصی خواهد بخشید و به این معنی است که من برای شما اهمیت قائل بودم تزیین با توجه به سلیقه شما می‌تواند زیاد و یا کم حتی یک روبان ساده باشد که جلوه زیبایی به هدیه خواهد بخشید.

نکته سوم هدیه نقدی است که به شما کمک خواهد کرد اگر وقت و زمان کافی را ندارید و واقعا مردد هستید که چه چیزی می‌تواند مخاطب شما را خوشحال کند و یا این که مخاطب شما در مورد پسند بودن هر کادویی سخت گیر و وسواسی دارد شما می‌توانید به او هدیه نقدی بدهید تا خودش بتواند با توجه به نیازی که دارد برای خودش خرید انجام دهد. همچنین با دادن انواع سکه و یا کارت هدیه بانکی این کار را به گونه های متفاوتی انجام دهید.

هدیه نقدی
کارت هدیه و هدبه نقدی

مناسب ترین هدیه روز زن

با توجه به شناختی که از مخاطب خود دارید باید هدیه روز زن را انتخاب کنید پس نباید بدون داشتن شناخت کافی بی گدار به آب زد هدیه شما باید چیزی باشد که مخاطب تان دوست داشته باشد اگر به طور مثال شما عینک آفتابی برای مخاطب تان خریده اید و او علاقه ایی به عینک نداشته باشد و اصلا استفاده نکند در واقع این شما هستید که متاثر خواهید شد پس باتوجه به خصوصیات اخلاقی طرف مقابل انتخاب تان را انجام دهید.

یهترین هدیه روز زن
یهترین هدیه روز زن

اما گاهی اوقات پیش خواهد آمد که شما شناخت خاصی از مخاطب تان ندارید به طور مثال تازه نامزدی کرده اید و در روزهای اول نامزدی به سر می‌برید و با سلیقه فرد مقابل آشنایی ندارید و یا تازه عروس یک خانواده هستید و می‌خواهید برای مادر شوهرتان هدیه روز زن تهیه کنید و خیلی از لوازم مورد علاقه او باخبر نیستید. خب در این مواقع نباید خیلی ریسک کرد و باید در انتخاب تان دقت کنید خرید شما باید حول و حوش مواردی باشد که تقریبا اکثر بانوان به آن علاقه دارند مثلا طلا و پارچه و یا هدیه ایی کلی تر مانند گل و شیرینی و یا کیک.

معرفی لوازمی خاص برای هدیه روز زن

در صورتی که شما با مخاطب خود راحت هستید و با او رودربایسی خاصی ندارید و مشکلی از لحاظ نوع سلیقه و دانستن علایق مخاطب تان ندارید برای هدیه روز زن دست تان باز تر خواهد بود  اینجا به چند مورد هدیه متفاوت اشاره خواهیم کرد که اغلب بانوان از داشتن آن خشنود خواهند شد:

عطر و ادکلن

معمولا همه بانوان با داشتن عطر و ادکلن خوشحال خواهند شد و دوست دارند همیشه بوی خوب و معطری بدهند شما با توجه به این که مخاطب تان از چه نوع رایحه عطری خوشش خواهد آمد رایحه سرد و یا گرم خرید تان را انجام دهید.

عطر و ادکلن
عطر و ادکلن

بلیط کنسرت

دادن بلیط کنسرت دو نفره به همسرتان می‌تواند یک انتخاب متفاوت برای هدیه روز زن باشد. رفتن دو نفره به یک فضای رومانتیک و پر هیجان و ساختن شبی رویایی به عشق بیشتر بین تان کمک خواهد کرد.

بلیط کنسرت
بلیط کنسرت

لوازم آرایشی

بانوان زیبایی بیشتر را دوست دارند همه خانم ها دوست دار لوازم آرایش هستند بد نیست که به عنوان هدیه یک پک لوازم آرایش برای مخاطب تان در نظر بگیرید.

لوازم آرایش
لوازم آرایش

عروسک

خانم ها کودک درون شان همیشه فعال است حتی اگر پا به سن بگذارند هنوز می‌توانند همان دختر بچه ناز باقی بمانند، عروسک هدیه ایی متفاوت است که شما می‌توانید برای مخاطب مورد نظرتان در نظر بگیرید.

عروسک
عروسک

لوازم آشپرخانه

شاید گاهی اوقات با خود فکر کنید که هدیه دادن لوازم آشپرخانه مناسب یک خانوم نباشد ولی اشتباه فکر خواهید کرد یک خانوم خانه دار با هدیه دادن وسیله ایی که کاربردی برای او داشته باشد بسیار خوشحال خواهد شد.

لوازم آشپزخانه
لوازم آشپزخانه

خانم های خانه دار بیشتر وقت خود را در آشپرخانه میگذرانند، مثلا هدیه دادن یک تابه رژیمی به مادرتان مخصوصا اگر سنی از او گذشته باشد می‌تواند هدیه ایی مناسب باشد برای این که مواد غذایی را با کیفیت بهتر و بدون روغن اضافی تهیه کند.

در صورتی که مبلغی که برای هدیه در نظر گرفته اید بیشتر باشد می‌توانید با هدیه دادن ماشین ظرف شویی کوچک که مادرتان کمتر خسته شود و یا یک وسیله کاربردی در آشپرخانه مخاطب خود را خوشحال کنید.

هدیه هایی در رابطه با دکور خانه و تزیینی

این نوع هدیه ها شامل خیلی از موارد خواهد شد مثلا: انواع پادری ها، قاب های عکس تزیینی و یا قاب عکس ، گلدان ، انواع مجسمه ها و… این ها نمونه هایی از کادوهایی است که ممکن از انتخاب مناسبی باشد.

هدیه هایی در رابطه با دکور خانه و تزیینی
هدیه هایی در رابطه با دکور خانه و تزیینی

هدیه های سلامتی

برای مادرتان که احتمالا پا به سن گذاشته است می‌توانید هدیه هایی در رابطه با سلامتی او تهیه کنید قطعا خوشحال خواهد شد. به طور مثال این هدیه ها شامل: تهیه کردن یک فشارسنج برای کنترل فشارخون مادرتان است و یا یک ترازوی دیجیتالی برای وزن کردن و تناسب اندام ، همچنین دستگاه تصفیه آب و …. از جمله مواردی است که می‌تواند مادرتان را خوشحال کند که شما به فکر سلامتی او بوده اید.

هدیه های سلامتی
هدیه های سلامتی

وسیله های ورزشی

هدیه دادن وسیله های ورزشی هم می‌تواند انتخاب خوبی باشد البته باید قبل از آن هزینه و جای مناسب برای خرید آن را در نظر بگیرید مثلا: دستگاه تردمیل و یا دستگاه های دراز و نشست،کفش کوهنوردی  و…

وسیله های ورزشی
وسیله های ورزشی

 

سخن پایانی

هدیه روز زن هر چه قدر که کوچک باشد مهم این است که شما هزینه و زمانی را برای فرد مخاطب تان در نظر گرفته اید و هدف شما خوشحالی او بوده است پس این امر بسیار مهم است. در کل بانوان از هدیه گرفتن خوشحال خواهند شد شما با توجه به نکاتی که در بالا به آن اشاره کردیم خواهید توانست انتخابی درست و شایسته برای روز زن داشته باشید.

“ قیچی رسانه متفاوت مد و زیبایی”

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا