برند شناسی

بهترین باغ تالارهای تهران برای عروسی

در قدیم مردم برای انجام رسومات شادی مانند مراسمات ازدواج و تولد از حیاط خانه شان و یا قسمتی از کوچه محل زندگی شان و یا پشت بام ها استفاده می‌کردند حال با گذشت زمان و امروزی شدن مردم برای این گونه مراسمات ترجیح می‌دهند از یک مکان خاص مانند تالار استفاده کنند. ما هم می‌خواهیم درباره باغ تالارهای تهران و خصوصیات و معرفی آن ها برای تان صحبت کنیم پس تا ادامه مطلب همراه ما باشید.

انتخاب بهترین باغ تالار برای عروس و داماد
انتخاب بهترین باغ تالار برای عروس و داماد

ویژگی مکان و جایگاه در باغ تالارهای تهران

اکثر زوج های جوان دوست دارند برای بزرگترین جشن زندگی شان بهترین باغ تالارتهران را داشته باشند، این روزها دیگر کسی علاقه ایی به سنتی برگزار کردن این گونه مراسمات ندارند و معمولا دوست دارند به صورت لاکچری آن را برگزار کنند.

در اینجا به تعدادی از ویژگی های یک تالار خوب خواهیم پرداخت:

ظرفیت باغ تالار

شما برای انتخاب یک باغ تالار مناسب مهمان های خود را در نظر بگیرید و بایستی بدانید تعداد مهمان ها چقدر است تا باغ تالار با توجه به تعداد آن ها ظرفیت داشته باشد نه آنقدر بزرگ باشد و نه آنقدر کوچک که مهمان ها از وجود یکدیگر و سر و صدا اذیت شوند.

ظرفیت تالار عروسی
ظرفیت تالار عروسی

باغ تالار های تهران در قسمت شرق از جمله جاجرود و کرشت و از قسمت غرب تهران می‌توان به باغ عروسی گرمدره و در قسمت جاده شهریار می‌توان به باغ تالار احمدآباد و فیروز و همچنین بهرام اشاره کرد.

باغ عروسی گرمدره
باغ عروسی گرمدره

 

باید توجه داشته باشید که اگر سالن تالار شما بزرگ باشد مراسم شما با توجه به تعداد مهمانان بسیار خلوت به نظر می‌آید و اگر چیزی برعکس این قضیه باشد مهمانان شما و خوده شما دچار اذیت خواهید شد و البته پرسنل پذیرایی هم نمی‌توانند به خوبی از عهده پذیرایی بر بیایند.

وجود پارکینگ

داشتن پارکینگ برای هر باغ تالار واجب است، تصور کنید مکانی که قرار است شما برای چندین ساعت در آن جا بمانید پراکینگ نداشته باشد و دائم باید بروید ماشین را چک کنید و نیمی از حواستان به جای پارک ماشین باشد بنابراین اوقات خوبی را نخواهید گذراند پس در انتخاب باغ تالار به جایی فکر کنید که جایگاه مناسبی را برای پارک کردن ماشین های مهمانان در نظر داشته باشد تا دغدغه پارک ماشین را نداشته باشند.

پارکینگ عروسی
پارکینگ عروسی

امکانات باغ تالار

همان طور که گفته شد شما برای مدت زمانی طولانی در باغ تالار سپری خواهید کرد و نه تنها به خودتان بلکه باید به رفاه حال مهمانان هم فکر کنید صددرصد مهمانان دوست ندارند به جایی بروند که امکانات کمی داشته باشد و به آن ها خوش نگذرد و یا اگر هم دست به چنین کاری بزنند مدت ساعات کمی را مانده و زود محل را ترک خواهند کرد و این اصلا خوب نیست از طرفی دیگر هم انتخاب باغ تالاری بدون امکانات نوعی توهین به شخصیت مهمانان تان خواهد بود پس در نتیجه باید سعی کنید در قبال هزینه ایی که بابت باغ تالار صرف می‌کنید باغ تان امکانات مورد نظر شما را داشته باشد.

امکانات تالار عروسی
امکانات تالار عروسی

به بازدید باغ بروید و از مسئولین آن جا در رابطه با امکانات باغ، سیستم های سرمایشی و گرمایشی باغ و سوییس بهداشتی، اتاق های پرو لباس و… مطمئن شوید. از کارکرد آن ها اطمینان حاصل کنید نه این که فقط جنبه نمادین داشته باشند.

 

فصل ها در انتخاب باغ تالار

فصل ها در انتخاب باغ و یا تالاری سرپوشیده بسیار تاثیر گذار خواهد بود، به طور مثال در فصل های سرد سال به علت سرمای هوا شما از داخل تالار شاهد مراسم می‌شوید و از گرمای داخل و وسیله های گرمایشی استفاده خواهید کرد معمولا فصل های پاییز و زمستان اما با وجود فصل های گرم تابستان و بهار شما می‌توانید در قسمت باغ و حیاط مانند تالار استفاده کنید زیرا معمولا در باغ بیشتر خوش خواهد گذشت و امکانات و تزئینات آنجا با سالن فرق خواهد کرد .

نورپردازی و امکانات عالی در باغ تالارهای تهران
نورپردازی و امکانات عالی در باغ تالارهای تهران

این ویژگی را اکثر باغ تالارهای تهران فراهم کرده اند که شما شبی رویایی را برای خودتان بسازید و از وجود آب نما و یا حوض و نورپردازی های رویایی و از درختان و گل های باغ برای هر چه زیبا کردن شب مراسم تان بهره مند شوید.

امنیت باغ تالار

هنگام رزرو تالار در مورد امنیت تالار پرس و جو کنید زیرا این حق شما است که بدانید جایی را که مبخواهید چند ساعتی در آنجا سپری کنید آیا از امنیت کافی برای خودتان و خانودتان برخوردار است یا خیر.

امنیت باغ
امنیت باغ

سالن غذاخوری

به سالن غذاخوری باغ تان توجه کنید آنجا مکانی است که قرار است شما و مهمانان تان در آنجا به صرف غذا بپردازید باید از دکور خاص استفاده شده باشد و یا این که کثیف نباشد و وسائل مربوط به غذا خوردن و امکانات ویژه را داشته باشد تا مهمانان تان ساعاتی خوبی را داشته باشند.

سالن غذاخوری تالار
سالن غذاخوری تالار

معرفی بهترین باغ تالار های تهران

در این قسمت می‌خواهیم به معرفی بهترین باغ تالارهای تهران بپردازیم که در کجا قرار دارند و دارای چه ویژگی هایی هستندکه با توجه به آن ها انتخاب تان را انجام دهید.

1-باغ تالار فردوس

این باغ دارای فضایی باز به مساحت 5000 متر است و در گرم دره در نزدیکی تهران و در البرز واقع شده است و بسیار زیبا و رمانتیک تزیین شده است و همچنین دارای برکه عاشقانه است و سفره عقد وسط برکه آب چیدمان شده و همچنین فضایی باز و زیبا و از نمایی رومی با مجسمه های بزرگ و طرح دار استفاده شده است و سالن دارای سقفی بلند است. این مکان دارای پارکینگی با ظرفیت 300 ماشین است و همچنین ظرفیت تا حدود 300 نفر را برای مراسم شما ساپورت خواهد کرد.

باغ تالار فردوس
باغ تالار فردوس

2-باغ تالار سعادت

این باغ تالار در گرمدره که در البرز است واقع شده و دارای فضایی باز با درختان زیبا و به سبکی سنتی طراحی شده است که سفره خانه سنتی و مراکشی بسیار زیبایی هم دارد، ظرفیت این سالن تا 250 نفر است و همچنین دارای جایگاه برای پارک خودرو 200 ماشین در نظر گرفته شده است.

باغ تالار سعادت
باغ تالار سعادت

3-باغ تالار عمارت روما

این باغ تالار نیز در استان البرز است و بسیار جای لوکس و شیکی است از ویژگی های این باغ تالار می‌توان به 10000 متر فضای باز و زیبای با وجود سبزی فوق العاده درختان اشاره کرد.

باغ تالار عمارت روما
باغ تالار عمارت روما

ظرفیت این باغ تالار تا 300 نفر است و همچنین دارای پارکینگ است و برای 300 عدد ماشین جای پارکینگ در نظر گرفته شده.

4-تالار دایانا

این تالار نیز از نمایی فوق العاده برخوردار است و دارای نمایی با سبک عربی و بسیار شیک است که برای گرفتن انواع عکس های مراسم تان می‌توانید از این طراحی زیبا استفاده کنید.

تالار دایانا
تالار دایانا

این تالار با فضایی 50000 متر می‌تواند از 300 نفر مهمان به خوبی استقبال کند و همچنین دارای پارکی به ظرفیت 300 ماشین در اختیار شما خواهد بود.

5-باغ تالار ریور

این باغ در شرق تهران واقع شده ودر جاجرود است. این باغ دارای 20000 متر فضای باز است که در کنارش رودخانه قرار گرفته و سفره عقد در کنار همین رود چیده شده است و قایق هم دارد و دارای دو عدد سالن برای مهمانان است که آسانسور هم دارد ظرفیت 400 نفر مهمان در این تالار باغ وجود دارد و دارای پارکینگی به ظرفیت 500 عدد خودرو در اختیار شما خواهد بود.

باغ تالار ریور
باغ تالار ریور

6-تالار دانش

این باغ دارای فضایی بسیار شیک و مدرن و اروپایی و به طور کامل بگوییم لاکچری است، ظرفیت این باغ تالار 300 نفر است و دارای ظرفیت 200 عدد خودرو در پارکینگ را دارد، همچنین باغ بسیار زیبایی در این ساختمان قرار گرفته که سفره عقدی هم در آنجا قرار دارد و می‌توانید مراسم تان را به داخل باغ ببرید.

تالار دانش
تالار دانش

7-باغ والا

والا جزو یکی از لاکچری ترین باغ های عروسی در غرب تهران و در منطقه شهریار است. که دارای فضایی باز و سفره عقد است. این باغ با ظرفیت 700 نفر در اختیار شما قرار دارد. وجود برکه و آلاچیق های زیبا و فضایی کاملا رویایی انتخاب مناسبی برای مراسمات شما است.

باغ والا
باغ والا

8-تالار777

این باغ با 800 نفر ظرفیت یکی از بزرگترین باغ های سطح تهران است که در گرم دره واقع شده از ویژگی های این باغ دارای سقف بلند و جلوه های نوری زیبا و …. است که می‌توانید ساعت های خوشی را در آنجا سپری کنید.

تالار777
تالار777

9-تالار مجنون

این تالار برای کسانی که نگران تفریح و بازی کودکشان هستند مناسب است چون مکانی را برای تفریح آن ها اختصاص داده و همچنین ظرفیت 900 نفر را دارد و از طراحی زیبایی بهره مند شده است. دریاچه ایی مه آلود دارد، نورها و جلوه های خاصی دارد همچنین با طراحی جزیره ای زیبا و همین طور با وجود کافی شاپ تمام امکانات یک تالار خوب را برای شما فراهم خواهد کرد.

تالار مجنون
تالار مجنون

10-باغ تالار تاج

این تالار بسیار زیبا، نوساز است و مجهز به تمامی امکانات و از نمایی بسیار زیبا و با کلاس برخوردار است، نمای این مجموعه به شکل تاج طراحی شده که همه نگاه ها را به خود جلب خواهد کرد اگر مایلید که شبی رویایی داشته باشید به شما تالار تاج را پیشنهاد خواهیم کرد.

باغ تالار تاج
باغ تالار تاج

سخن پایانی

انتخاب یک باغ تالار خوب یکی از بزرگ ترین و سخت ترین کارهای عروس و داماد به شمار می‌آید. شما باید برای انتخاب یک باغ تالار تمام نکات مهمی که در مقاله به آن اشاره کردیم را بدانید. چند مورد از باغ تالارهای تهران را برای تان ذکر کردیم تا با خصوصیات یک باغ تالار خوب آشنا شوید.

“ قیچی رسانه متفاوت مد و زیبایی”

 

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
نمایش بیشتر

محمد کریمی

رویای کودکیم به حقیقت پیوست ، عاشق دنیای وب بودم تا اینکه برنامه نویسی رو از سال 1387 شروع کردم و الان صاحب برند قیچی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا