زیبایی و سلامتیآرایش و گریم

رنگ موی کدو حلوایی را بیشتر بشناسید

احتمالا تا به حال رنگ موهای مختلفی را دیده باشید و امتحان کرده باشید اما با رنگ موی کدو حلوایی آشنایی نداشته باشید. ما می‌خواهیم برای شما رنگ موی حلوایی را بیشتر باز و مشخص کنیم و توضیح دهیم.

رنگ موی کدو حلوایی
رنگ موی کدو حلوایی

این رنگ مو یک رنگ موی بسیار مناسب برای فصل پاییز می‌باشد و شما با انتخاب چنین رنگی می‌توانید ملکه ایی در فصل پاییز باشید و بدرخشید.

ویژگی رنگ موی کدو حلوایی

این رنگ دارای تنالیته گرم است و برای انواع پوست های تیره و گندمی و سبزه و حتی برای پوست های روشن هم کاربرد دارد.

در اولین نگاه در مورد رنگ موی کدو حلوایی شما متوجه تناژ قرمزی موجود در موهای تان خواهید شد.

ویژگی رنگ موی کدو حلوایی
ویژگی رنگ موی کدو حلوایی

وجود پیگمنت قرمز در موهای شما ممکن است بسیار سریع از بین برود ولی شما باید برای ثابت ماندن این پیگمنت روی موهای تان با آرایشگر خود صحبت کنید و هر چند وقت یکبار به رنگساژ موهای خود بپردازید.

بهترین ایده های رنگ موی کدو حلوایی

در این جا می‌خواهیم به چند ایده جالب برای رنگ موی کدو حلوایی بپردازیم که در ادامه مطلب به آن اشاره خواهیم کرد.

1-رنگ موی کدو حلوایی برای موهای فر

در موهای فر و مجعد نوعی الگوی خاصی وجود دارد. و حالتی پیچ و تاب در موهای فر باعث شده است که این موها بسیار جذاب به نظر بیاید.

رتگ موی کدو حلوایی برای موهای فر
رتگ موی کدو حلوایی برای موهای فر

با وجود رنگ موی کدو حلوایی موهای فر بعد و جلوه زیباتری خواهند داشت و درخششی جذاب به موهای شما خواهد داد.

2-موهای کوتاه با رنگ موی کدو حلوایی

قطعا موهای کوتاه با تناژ رنگی قرمز و نارنجی بسیار زیباتر خواهد بود. اگر موی کوتاهی دارید برای داشتن استایلی جذاب ما به شما پیشنهاد خواهیم داد که حتما موی کوتاه با رنگ موی کدو حلوایی را امتحان کنید.

رنگ موی کدو حلوایی چگونه است

رنگ موی کدو حلوایی ترکیبی از رنگ های زرد و قرمز و نارنجی و طلایی است. و از تناژی گرم برخوردار است.

رنگ موی کدو حلوایی چگونه است
رنگ موی کدو حلوایی چگونه است

حال با این سوال مواجه خواهیم شد که رنگ موی کدو حلوایی با چه نوع پوستی سازگار خواهد شد.

-رنگ پوست سفید و روشن

 موی کدو حلوایی به صورتی است که بسیار مناسب پوست های سفید و روشن است این نوع پوست ها خود بخاطر سفیدی بی روح و خسته به نظر خواهند آمد.

 ولی با قرار دادن رنگ موی کدو حلوایی این رنگ پوست حالت بی روح خود را به حالتی جذاب و انرژی بخش تغییر خواهد داد زیرا این رنگ تناژی گرم دارد.

-رنگ پوست سبزه و گندمی

برای انواع رنگ پوست های نسبتا روشن و روبه گندمی این رنگ پوست بسیار مناسب است خصوصا تناژ زرد و قرمزی که به مو می‌دهد باعث روشن تر شدن پوست شما خواهد شد.

-رنگ پوست تیره

رنگ موی کدو حلوایی یکی از جذاب ترین رنگ ها برای پوست تیره است زیرا تناژی گرم دارد و بسیار مناسب چنین پوستی خواهد بود.

آرایش مناسب با رنگ موی کدو حلوایی

شما با توجه به رنگ موهای خود باید سبک آرایش و میکاپ صورت خود را هم تغییر دهید. صد در صد اگر شما یک رنگ موی کدو حلوایی داشته باشید آرایشی صورتی مناسب پوست شما نخواهد بود زیرا دو تناژ رنگی مختلف را با هم ترکیب کرده اید.

آرایش مناسب با رنگ موی کدو حلوایی
آرایش مناسب با رنگ موی کدو حلوایی

برای میکاپ مناسب موهای کدو حلوایی اول از همه باید به رنگ پوست خود توجه کنید و با توجه به آن و رنگ موهای تان سبک میکاپ خود را انتخاب کنید.

رنگ موی کدو حلوایی یک رنگ گرم است که در آن تناژهای رنگی قرمز، طلایی و قهوه ایی به کار رفته است پس سعی کنید در میکاپ خود از این رنگ ها ایده بگیرید که رابطه نزدیک تری با رنگ موی شما داشته باشد.

ترکیب رنگ کدو حلوایی با دکلره و بدون دکلره

انواع رنگ موها چه تیره و چه روشن را می‌توان هم با دکلره و هم بدون دکلره روی موی سر پیاده کرد. هر چند که انجام دکلره با آسیب هایی همراه است که ما به شما پیشنهاد خواهیم داد که بدون دکلره این کار را انجام دهید.

اما مزیتی که با انجام دکلره رنگ موی کدو حلوایی را می‌توان زیباتر و روشن تر روی موهای خود پیاده کنید که البته اگر در زمینه آرایشگری سررشته و حرفه ندارید توصیه خواهیم کرد که در خانه خود این کار را انجام دهید و آن را به دست آرایشگر خود بدهید.

رنگ موی کدو حلوایی بدون دکلره هم زیباست و درخشش خاص خود را دارد این رنگ مو بدون دکلره ممکن است مقداری تیره تر باشد و البته با وجود آن هم زیباتر است.

اما اگر برای داشتن رنگ موی کدو حلوایی از دکلره استفاده می‌کنید باید بدانید که دکلره هر چند مدت یک بار احتیاج به رنگساژ مجدد دارد که شما برای ثابت ماندن رنگ موی خود باید هر چند مدت یکبار به آرایشگر خود جهت رنگساژ مراجعه کنید.

ترکیب رنگ کدو حلوایی با دکلره و بدون دکلره
ترکیب رنگ کدو حلوایی با دکلره و بدون دکلره

معمولا رنگ های شماره 4 و 5 و 6 جزو رنگ های تیره و سفیدی ها را کامل پوشش خواهند داد ولی رنگ شماره 7 یکی از شماره رنگ هایی است که هم قادر به پوشاندن سفیدی دارد و هم این که از رنگ تیره و روشن به یک اندازه برخوردار است.

برای روشن تر شدن رنگ موی خود باید به سمت شماره های 8 و 9 و 10 و رو به بالاتر برویم البته در مورد رنگ موی کدو حلوایی باید به این مورد توجه کرد که در صورت روشن کردن، این رنگ تناژ نارنجی و قرمز بیشتر خواهد شد. که برای رفع آن می‌توانید از انواع واریاسیون ها استفاده کنید.

به معرفی تعدادی از واریاسیون هایی که برای این رنگ مو کارآیی دارند خواهیم پرداخت.

واریاسیون ضد قرمزی: از این واریاسیون به مقدار بسیار کم و اغلب یک بند انگشت می‌توانیم جهت جلوگیری از قرمز شدن مو استفاده کنیم.

واریاسیون ضد نارنجی: از واریاسیون ضد نارنجی برای نارنجی نشدن این رنگ مو می‌شود استفاده کرد. برای کسانی که با نارنجی شدن موهای شان مشکل دارند این واریاسیون کاربرد دارد.

واریاسیون ضد زردی: معمولا زردی کمتری در رنگ موی کدو حلوایی دیده شده است اما واریاسیون ضد زردی برای زرد نشدن موهای شما استفاده خواهد شد.

در کل طیف های مختلفی از رنگ موی کدو حلوایی را می‌توان روی موها پیاده سازی کرد و خوبی این رنگ مو به این صورت است که در هر طیف رنگی پوستی می‌توان این رنگ را استفاده کرد و برای هر مراسم و مکانی قابل استفاده است.

ترکیب رنگ موی کدو حلوایی با دیگر رنگ ها

اگر به تنهایی از رنگ موی کدو حلوایی خوشتان نمی‌آید می‌توانید آن را با دیگر رنگ ها ترکیب کنید در ادامه مطلب به انواع رنگ هایی که می‌شود با این رنگ ترکیب کرد خواهیم پرداخت.

-ترکیب موی کدو حلوایی با رنگ تیره

اگر از رنگ روشن موجود در رنگ موی کدو حلوایی خوشتان نمی‌آید این امکان را دارید که آن را با رنگ موهای تیره ترکیب کنید.

-رنگ موی مسی روشن و ترکیب آن با کدو حلوایی

اگر از تناژ نارنجی و روشن رنگ مو خوشتان میآید با ترکیب آن با رنگ موی مسی می‌توانید از همچین رنگی برخوردار شوید.

-رنگ موی کدو حلوایی و عسلی

برای داشتن رنگ مویی که حد متعادل بین تناژ نارنجی و قرمز را داشته باشد می‌توانید این رنگ را با عسلی ترکیب کنید که برای روزهای تابستانی فوق العاده خواهد بود.

-رنگ موی کدو حلوایی و قهوه ایی

با ترکیب این دو رنگ خاص بیشتر تناژ قهوه ایی را در موهای تان قرار خواهید داد و موها به طرف رنگ های فندوقی و شکلاتی خواهد رفت پوشیدگی رنگ موهای سفید برای کسانی که از سفیدی موهای شان رنج می‌برند با وجود این رنگ مو عالی خواهد بود.

-ترکیب رنگ موی کدو حلوایی و ماهاگونی

با وجود اضافه کردن رنگ موی ماهاگونی به کدوحلوایی شما دارای رنگ مویی با تناژ شرابی و قهوه ایی خواهید بود که یک رنگ گرم برای پوست های تیره و حتی روشن است.

انواع هایلایت رنگ موی کدو حلوایی

معمولا هستند خانم هایی که علاقمند به رنگ کردن کل موهای شان به رنگ موی کدو حلوایی نیستند، توصیه پیشنهادی ما برای چنین خانم هایی که سلیقه حساسی دارند انجام دادن هایلات و یا بیبی لایت و مش در موها است.

انواع هایلایت رنگ موی کدو حلوایی
انواع هایلایت رنگ موی کدو حلوایی

خصوصا اگر خانمی دارای موهای کم حجمی باشد مزیت انجام مش به رنگ موی کدو حلوایی باعث حجیم تر نشان دادن موی ها خواهد بود پس خانم ها می‌توانند با انجام این ترفند از موهایی حجیم و زیبا بهره مند شوند.

سخن پایانی

رنگ موی کدو حلوایی رنگی بسیار جذاب است که بدون انجام دکلره هم روی هر نوع مویی پیاده خواهد شد و میزان تیرگی و روشنی آن بستگی به مو و طبق سلیقه شما خواهد بود.

رنگ موی کدو حلوایی
رنگ موی کدو حلوایی

این رنگ مو دارای ویژگی گرم و تناژی قزمز مایل به نارنجی دارد که باعث خواهد شد جلوه و بعد بسیار خاصی به مو ها داده شود البته ناگفته نماند که وجود هایلایت رنگ موی کدو حلوایی باعث خواهد شد که موهای کم حجم شما پرتر و زیباتر جلوه کند.

امیدواریم که در این مطلب با رنگ موی کدو حلوایی بیشتر آشنایی پیدا کرده باشید.

“ قیچی رسانه متفاوت مد و زیبایی”

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
نمایش بیشتر

محمد کریمی

رویای کودکیم به حقیقت پیوست ، عاشق دنیای وب بودم تا اینکه برنامه نویسی رو از سال 1387 شروع کردم و الان صاحب برند قیچی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا