راهنمای خریدعطر و ادکلن

قیمت بهترین ادکلن های زنانه

هنگام خرید عطر و یا ادکلن به اولین موردی که توجه خواهیم کرد قیمت محصول است و آیا توان خرید آن را داریم و یا به سراغ محصولات دیگری که با بودجه ما هماهنگی دارند برویم. قیمت ادکلن زنانه مطلبی است که می‌خواهیم به آن بپردازیم و چند ادکلن با کیفیت را برای تان نام بیاوریم که ارزش خرید و هزینه کردن را داشته باشند.

نکات خرید عطر و ادکلن زنانه
نکات خرید عطر و ادکلن زنانه

استفاده از عطر و ادکلن در بانوان ایرانی بسیار رایج است و این به گذشته ها و فرهنگ ایرانیان بازخواهد گشت. در بانوان ایرانی علاقه به استفاده از ادکلن بسیار است و خانم ها بابت خرید ادکلن مورد علاقه شان حاضرند هزینه های زیادی بپردازند.

قیمت ادکلن زنانه به چه شرایطی بستگی دارد

نخست به این موضوع بپردازیم که قیمت ادکلن زنانه چه شرایطی را ایجاد می‌کند تا ما اقدام به خرید آن بکنیم یا از خرید منصرف شویم. قطعا هیچ کس دوست ندارد بهای اضافی بابت یک محصول که بدون کیفیت باشد بدهد پس اول قبل از اقدام به خرید ادکلن از اصل و با کیفیت بودن آن اطمینان حاصل کنید.

خرید ادکلن زنانه
خرید ادکلن زنانه

حال بعد از مطمئن شدن درباره کیفیت ادکلن باید تصمیم بگیرید که آیا محصولی که میخواهید بخرید ارزش این قیمت را دارد یا خیر؟! همراه ما باشید تا برای تان بیشتر شرح دهید.

ملاک های متفاوتی وجود دارد که شما باید با توجه به بودجه خود و بعد از در نظر گرفتن هزینه ایی که قادر به پرداخت برای یک ادکلن هستید باید به آن توجه کنید از جمله این موارد:

آب و هوا : باید این نکته را بگوییم که بوی عطرو ادکلن ها در شرایط آب و هوایی و فصول مختلف متفاوت است و دچار تغییر خواهد شد. شرایط آب و هوای منطقه ایی که شما در آن زندگی می‌کنید در انتخاب عطرتان تاثیر بسزایی خواهد داشت به طور مثال در ارتفاعات و فصول سرد ماندگاری عطر ها کاهش پیدا خواهد کرد.

ماندگاری کمتر عطرها در هوای سرد
ماندگاری کمتر عطرها در هوای سرد

منتها ادکلن هایی که بو و رایحه انواع گل ها را دارند در فصل های سرد بهتر عمل خواهند کرد پس شما در فصول سرد این را در نظر بگیرید که بابت عطرهایی قوی تر و گرم تری هزینه پرداخت کنید در فصل تابستان به دلیل گرمای زیاد ماندگاری عطر و ادکلن کاهش پیدا خواهد کرد اما شما بیشتر باید از ادکلن هایی با رایحه سرد استفاده کنید و ادکلن هایی که مخصوص فصول گرم هستند.

توجه به رایحه عطر برای ماندگاری بیشتر
توجه به رایحه عطر برای ماندگاری بیشتر

ادکلن های امواج که ساخت کشور امارات هستند با رایحه های مختلف مخصوص آب و هوای شرجی و گرم و مرطوب هستند که برای مناطق گرم سیر در ایران مانند کیش، اهواز و… و یا فصول تابستان می‌توانید بابت آن بها پرداخت کنید و با خیال راحت از هزینه ایی که پرداخت کرده اید استفاده کنید.

سلیقه فرد: سلیقه فرد در انتخاب ادکلن مهم است اگر شما با توجه به همه موارد گفته شده و طبق استاندارها ادکلن خود را خریداری کنید و قیمت بالایی هم بابت خرید به آن بدهید ولی بو و رایحه آن طبق سلیقه شما نباشد و با سلیقه شما جور در نیاید کار شما کاملا بی فایده خواهد بود.

تاثیر سلیقه فردی در انتخاب عطر
تاثیر سلیقه فردی در انتخاب عطر

مانند این است که پول خود را دور ریخته باشید چون بعد از یک بار استفاده دل تان را خواهد زد و دیگر علاقه به استفاده از آن را نخواهید داشت.

سن و سال: باید این را بدانید که سن و سال از اهمیت بسیار بالایی در انتخاب و خرید ادکلن تاثیر خواهد داشت. امروزه حتی ادکلن و اسپری هایی مخصوص کودکان طراحی شده است که رایحه میوه ها و خوراکی ها را دارند.

تاثیر سن در انتخاب عطر
تاثیر سن در انتخاب عطر

برای خرید ادکلن به سن و سال خود توجه کنید و طبق سن و سالتان هزینه کنید زیرا اگر ادکلنی که بابتش بهایی را پرداخت کرده اید به سن و سال شما نخواند کارتان بی فایده خواهد بود.

افراد زیر 20 سال در اوج دوران جوانی و نوجوانی خود هستند و معمولا باید ادکلنی که استفاده می‌کنند جسورانه باشد و از ادکلن هایی با رایحه های شیرین و مرکبات استفاده کنند.

عطر و ادکلن مخصوص 20سالگی
عطر و ادکلن مخصوص 20سالگی

افراد بالای 25 سال نیز باید به این فکر کنند که دیگر دارند بزرگتر می‌شوند و استفاده از ادکلن های قبلی را کنار بگذارید در این سن  بیشتر وارد اجتماع و کار خواهید شد و احتمالا علاقه به جلب توجه دیگران نیز دارید پس به سمت عطر و ادکلن هایی با رایحه مرکبات و یا اگر علاقه دارید رایحه های تند بروید.

عطر و ادکلن مخصوص افراد 25 سال
عطر و ادکلن مخصوص افراد 25 سال

سن 30 به بالا به این صورت است که دیگر با دوران پرشور نوجوانی خداحافظی کرده و وارد فاز جدیدی از زندگی شده اید که دیگر برای زندگی تان هدف دارید در این سن ها معمولا از رایحه های سرد استفاده کنید.

عطرو ادکلن افراد 30 سال به بالا
عطرو ادکلن افراد 30 سال به بالا

در سنین بالای 40 سال هم که برای بانوان سنین جا افتاده شدن است شما می‌توانید از ادکلن هایی با رایحه های گرم استفاده کنید که نشان دهد درست است وارد مرحله میان سالی خواهید شد ولی هنوز شور و هیجان شما از بین نرفته است.

پوست: از لحاظ جهانی ماندگاری عطر و ادکلن به دوام آن بر روی پوست بستگی خواهد داشت. یعنی برای اطلاع از ماندگاری بو و رایحه ادکلن نخست آن را بر روی نقاطی از پوست خود امتحان کنید.

البته نوع و جنس پوست شما هم در انتخاب ادکلن تاثیر بسیاری دارد شما با داشتن پوست چرب یکی از خوش شانس ترین ها خواهید بود زیرا هر ادکلنی که بابتش هزینه پرداخت کنید به خوبی روی پوست شما می‌نشیند و از بین نخواهد رفت اما پوست های معمولی و خشک هم داریم.

باید این نکته را به شما بگوییم که اگر پوست خشکی دارید و علاقه مند به زدن ادکلن هستید قبل از استفاده از ادکلن پوستتان را با کرم و لوسیون های مرطوب کننده مرطوب نگه دارید تا ادکلن به خوبی روی پوست تان بنشیند.

تاثیر پوست چرب و مرطوب در مانذگاری عطر
تاثیر پوست چرب و مرطوب در مانذگاری عطر

شما باید به همه موارد بالا برای قیمتی که بابت ادکلن زنانه می‌دهید توجه کنید.

مقایسه قیمت ادکلن زنانه با مردانه

معمولا ادکلن هایی که ادوپرفیوم هستند قیمت پایین تری نسبت به ادکلن دارند و در رابطه با مقایسه بین قیمت ادکلن مردانه و زنانه باید بگوییم که فرق چندانی نمی‌کند اما بد نیست بدانید که مصرف سالانه ادکلن های زنانه طبق آمار بیشتر از ادکلن های مردانه است و زنان بیشتر از ادکلن و خوش بو کننده استفاده می‌کنند و اغلب هزینه بیشتری برای قیمت ادکلن زنانه در نظر خواهند گرفت.

مفایسه قیمت عطر و ادکلن زنانه و مردانه
مفایسه قیمت عطر و ادکلن زنانه و مردانه

ولی باید بگوییم قیمت ادکلن برای خوب بودن و کیفیت داشتن ادکلن ملاک نخواهد بود و موارد دیگری را باید ملاک قرار داد به طور مثال اگر قیمت ادکلنی بالا است پس نتیجه خواهیم گرفت این ادکلن مناسب هر نوع شرایطی است سخت در اشتباه هستید.

 شما باید شرایطی که در بالا گفته شد را در نظر بگیرید حتی جا و مکانی که قرار است با زدن آن ادکلن به آنجا بروید زیرا صد در صد ادکلنی که برای سره کار استفاده خواهید کرد را برای یک مهمانی شبانه استفاده نمی‌کنید.

 قیمت ادکلن زنانه و ادکلن های اصلی

همیشه این نکته را در ذهن خود داشته باشید که وقتی قرار است بابت محصولی کارآمد هزینه کنید این کار ارزشش را خواهد داشت. در مورد قیمت ادکلن زنانه هم به همین شکل است شما وقتی قرار است از عطر و یا ادکلن تان به عنوان امضای شخصی خود استفاده کنید به صورتی که وقتی وارد جمعی خواهید شد همه قبل از ورود شما از بوی رایحه ادکلن متوجه حضور شما خواهند شد .

پس به این فکر کنید که قیمت و بهایی که بابت یک ادکلن اصل می‌دهید واقعا ارزشش را خواهد داشت و اصلا این گونه فکر نکنید که پول اضافی بابت خرید محصول اصل داده اید محصولی که تقلبی و فیک باشد ارزش ندارد و ماندگاری آن بلافاصله از بین خواهد رفت و شما مجبور هستید هر چند دقیقه یک بار ادکلن تان را تمدید کنید و این کار بیشتر موجب آزار شما خواهد شد ولی با وجود یک ادکلن اصل رایحه آن تا 4 ساعت ماندگار خواهد بود.

 

ادکلن های اصل تاثیر بسزایی در قیمت ادکلن زنانه دارند، هنگام خرید شما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که ادکلن های اصل به این دلیل گران تر هستند چون جزو کالاهای لوکس و لاکچری محسوب خواهند شد.

ادکلن های اصل بدون ارز دولتی هستند و حتی اگر به صورت قانونی و محصولات شرکتی وارد کشور بشوند باز هم قیمت آن ها بالا خواهد بود زیرا 70 درصد از حق گمرک را شامل خواهند شد و سودی هم که فروشنده باید بابت آن از مشتری دریافت کند را باید در نظر بگیرید. پس به همین دلایل است که باید بابت ادکلن اصل قیمت بیشتری را متقبل شویم.

سخن پایانی

اگر بخواهیم برای تان یک جمع بندی کلی در مورد قیمت ادکلن زنانه بیاوریم باید بگوییم که هنگام خرید ادکلن به قیمت ها توجه کنید زیرا مهم است بدانید قرار است چه مقدار بابت یک عطر که فرضا فقط در فصل گرم سال و یا در مکانی خاص می‌توانید از آن استفاده کنید پرداخت خواهید کرد.

 قیمت ادکلن زنانه و ادکلن های اصلی
قیمت ادکلن زنانه و ادکلن های اصلی

از طرفی دیگر هنگامی که ادکلن مناسب خود را انتخاب کرده اید و همه جوانب را در نظر گرفته اید و از اصل بودن آن اطمینان حاصل کرده اید هیچ نگرانی بابت قیمت بالای آن نداشته باشید ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که کیفیت ادکلن های اصل بسیار بالا خواهد بود و شما از انتخاب تان پشیمان نخواهید شد.

 قیچی رسانه متفاوت مد و زیبایی”

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا