پوشاکلباس

لباس هایی که خانم های چاق را لاغرتر نشان میدهد

تناسب اندام امروزه به یک امری بسیار مهم تبدیل شده است. همه دوست دارند به یک نحوی زیباتر دیده شوند و جدای از بحث زیبایی سلامت هم امروزه یک امر حائز اهمیت در بین مردم شناخته شده است. لباس خانم های چاق یکی از دغدغه های اصلی بانوان محسوب شده است.

برای داشتن یک اندام متناسب نیاز به ورزش کردن و رژیم گرفتن های سختی داریم که نیازمند زمان طولانی مدتی است و اگر به صورت ناگهانی و اتفاقی به یک مراسم خاص دعوت شویم چاره چیست؟!

در این مطلب خواهید خواند که لباس خانم های چاق باید چگونه باشد.

 خصوصیات لباس خانم های چاق

گاهی اوقات پیش می‌آید که به یک مهمانی و مراسمی دعوت شده اید و دوست دارید که آن شب اندام شما لاغرتر جلوه کند این کار با یک شب انجام نمی‌شود منتها یک سری ترفندها وجود دارند که با عملی کردن آن ها می‌توانید آن شب با اندام لاغر تری خود را نشان دهید.

اندام چاق

معمولا لباس خانم های چاق باید دارای خصوصیاتی ویژه ایی باشد فرضا لباس متناسب برای این اندام باید راحت باشد و تنگ نباشد که فرد احساس ناخوش آیندی داشته باشد. در ادامه مطلب به مواردی اشاره خواهیم کرد که در لاغرتر دیده شدن اندام شما موثر هستند.

-رنگ لباس خانم های چاق

معمولا برای لباس خانم های چاق که مایل هستند اندام آن ها لاغرتر دیده شوند، رنگ های تیره کاربردی تر هستند. هرگز به سراغ رنگ های روشن مانند قرمز و صورتی و … نروید چون این رنگ ها اندام شما را بهتر و پستی و بلندی های موجود در اندام چاق را واضح تر نشان خواهند داد.

لباس مشکی
لباس مشکی

سعی کنید اغلب از رنگ های تیره به صورتی که اندام شما لاغرتر و پستی و بلندی ها را با ایجاد خطای دید کمرنگ تر خواهند کرد استفاده کنید. رنگ هایی مانند: سیاه، سبز تیره، بنفش و یا جگری برای این اندام مناسب تر هستند.

در لباس خانم های چاق سعی کنید از لباس هایی که یک رنگ هستند استفاده کنید. لباس های چند رنگ که رنگ متفاوتی دارند اندام شما را چاق تر نشان خواهند داد. سعی کنید از لباس هایی که یک رنگ هستند استفاده کنید.

-پارچه لباس خانم های چاق

برای این که اندام شما چاق دیده نشود و بتوانید خود را لاغرتر جلوه کنید باید به تاروپود لباس دقت کنید. لباس هایی که دارای تار و پود درشت و ضخیم هستند گزینه مناسبی برای اندام های چاق نیستند. به لباس هایی که حالت پرز دار و یا لباس هایی که خز دار و پشمی هستند دقت کنید و اگر اندام چاقی دارید از آن ها دوری کنید حتی اگر زیبایی آن ها چشم شما را خیره کرده است.

پارچه های ظریفی که جنس نرم و نازکی دارند و یا از حریر هستند برای اندام شما مناسب خواهند بود.

در مورد طرح پارچه هم توجه داشته باشید که به سمت طرح هایی بروید که ساده باشند و از اشکال و گل های ریز استفاده شده باشند و کاملا ساده باشند و هیچ طرحی نداشته باشند. طرح هایی با چهارخانه های ریز هم می‌توانند مناسب باشند.

لباس حریر
لباس حریر

معمولا پارچه های که جنس ریون و چسپان دارند برای افراد چاق مناسب نیستند و اندام آن ها را بیشتر نمایان خواهند کرد. در واقع شما باید بدانید که لباس هایی که جذب هستند و جنسی کشی دارند اصلا مناسب افراد چاق هم نیست.

برای افراد خیلی لاغر هم این قانون وجود دارد که لباس هایی که خیلی جذب هستند جلوه خاصی ندارند.

پارچه های راه راه عمودی این قابلیت را دارند که اندام را لاغرتر نشان دهند پس افراد چاق حتما این قانون را رعایت کنند استفاده از پارچه های راه راه بسیار مناسب اندام شما است.

منتها پارچه هایی که راه راه افقی دارند این قابلیت را دارند که اندام شما را عریض تر و پهن تر نمایش دهند. پس در نتیجه در انتخاب پارچه هایی که راه راه آن ها به صورت افقی هستند پرهیز کنید.

-شلوار مناسب خانم های چاق

معضلی همیشگی برای خانم های چاق انتخاب شلوار مناسب است که هم راحت باشد و موجب اذیت نشود و هم این که پاهای اندام چاق شما را لاغر تر نشان دهد.

جنس شلواری که برای اندام چاق استفاده می‌کنید باید محکم و قابل انعطاف باشد. برای جنس شلوار برعکس جنس لباس که باید از پارچه های نازک و لطیف استفاده کنید در انتخاب پارچه شلوار باید به ضخامت ان دقت کنید زیرا هر چه که جنس پارچه شلوار محکم تر باشد راحت تر شکم و پهلوهای شما را پوشش خواهد داد و تقریبا مانند گن لاغری عمل خواهد کرد.

شلوار جین
شلوار جین

برای شلوار اندام چاق  هم از رنگ های تیره استفاده کنید. زیرا رنگ روشن توجهات بیشتری را به سمت پاهای شما جلب خواهد کرد و موجب جلوه بیشتر خواهد شد پس سعی کنید از شلوارهایی با رنگ تیره یا شلوار جین هایی که رنگ آن ها آبی تیره و یا شلوارهایی که کتان هستند و رنگ مشکی و زرشکی و… دارند استفاده کنید.

برای شلوار مناسب خانم چاق از جنس شلوارهایی که نرم و حالت لختی دارند بپرهیزید زیرا شما را چاق تر نشان خواهند داد.

-کفش مناسب خانم های چاق

برای این که پاهای شما لاغر تر به نظر بیاید باید از کفش هایی با پاشنه بلند و پهن استفاد کنید.

هم چنین برای این که زیباتر باشد سعی کنید در فصل های گرم سال که کفش تابستانی به پا دارید از کفش هایی که بند بندی هستند و بندهای آن پهن هستند استفاده کنید این مدل از کفش ها بسیار مناسب پای خانم های چاق است.

کفش پاشنه بلند
کفش پاشنه بلند

البته درست است که کفش پاشنه دار مناسب خانم های چاق است اما مراقب باشید استفاده از کفش پاشنه بلند به صورت مداوم اثرات مضری خواهند داشت و مناسب شما نباشند سعی کنید برای یک مهمانی و یا مراسمی از این مدل کفش ها استفاده کنید که سلامتی شما را تحت تاثیر قرار ندهید.

-دامن مناسب خانم های چاق

اگر مایل هستید که اندام شما لاغرتر به نظر بیاید و معمولا در مهمانی ها از دامن استفاده می‌کنید سعی کنید از مدل دامن هایی استفاده کنید که به صورت راسته از قسمت کمر تا مچ پای شما را پوشش دهد خصوصا اگر مچ پا و ساق پای شما پر تر است دامن های بلند پاهای شما را پوشش خواهند داد.

دامن مناسب خانم های چاق
دامن مناسب خانم های چاق

اگر پاهای شما پر و چاق است دامن های کوتاه را انتخاب نکنید.

معمولا دامن هایی که به حالت A شکل هستند برای افراد با اندام چاق کاربرد دارند ولی دامن هایی که به شکل کلوش هستند مناسب اندام چاق نیست و شما باید در انتخاب دامن تمام این نکات را در نظر بگیرید.

-لباس ساعت شنی مناسب اندام چاق

لباس خانم های چاق باید دارای ویژگی خاصی باشد. اگر می‌خواهید لباسی که برتن دارید شما را لاغر تر نشان دهد به دنبال لباسی باشید که کمرتان را تنگ تر نشان دهد. اگر هم لباس شما مدل ساعت شنی ندارد سعی کنید با یک کمربند به لباس خود حالتی بدهید که قسمت کمر آن را تنگ تر کند.

لباس ساعت شنی مناسب اندام چاق
لباس ساعت شنی مناسب اندام چاق

-سایز لباس شما

سایز لباس خانوم های چاق در ظاهر آن ها تاثیر بسزایی دارد. برای این که اندام شما چاق تر دیده نشود سعی کنید سایز لباس شما کاملا متناسب با اندام تان باشد نه انقدر تنگ باشد که معذب باشید و نه آنقدر بزرگ و گشاد باشد که شما را چاق تر نشان دهد.

لباس سایز شما
لباس سایز شما

لباس های گشاد درست است که راحت است و باعث این می‌شود که احساس راحتی کنید منتها جلوه خوبی ندارد. مخصوصا برای کسانی که چاق و اندام توپری دارند.

-اکسسوری مناسب برای خانم های چاق

تنها لباس و پوشش در ظاهر و اندام شما تاثیر ندارد بلکه یک سری موارد دیگر از جمله اکسسوری ها در ظاهر شما تاثیر زیادی دارند. در انتخاب اکسسوری ها از زیورالات گرفته تا انواع شال و باندانا ها دقت داشته باشید که هماهنگ با اندام شما باشد.

اکسسوری افراد چاق
اکسسوری افراد چاق

از انواع گردنبند ها و انگشتر ها و زیورآلاتی استفاده کنید که ظریف هستند و درشت نباشند و از مروارید های درشت و بزرگ در ساخت آن ها استفاده نشده باشد.

سخن پایانی

کسانی که اندام چاقی دارند و علاقه مند به داشتن اندام لاغری هستند معمولا باید یک سری باید ها و نباید ها را رعایت کنند. رنگ لباس، سایز لباس، انواع زیورآلاتی که استفاده می‌کنید همه این ها لازمه رعایت کردن یک سری قوانین خاص است.

لباس مناسب افراد چاق
لباس مناسب افراد چاق

در مطلب بالا ما به یک سری بایدها و نبایدها اشاره کرده ایم که اگر آن ها را رعایت کنید در لاغرتر نشان دادن اندام تان تاثیر خواهند گذاشت.

“ قیچی رسانه متفاوت مد و زیبایی”

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
نمایش بیشتر

محمد کریمی

رویای کودکیم به حقیقت پیوست ، عاشق دنیای وب بودم تا اینکه برنامه نویسی رو از سال 1387 شروع کردم و الان صاحب برند قیچی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا