آرایش و گریمزیبایی و سلامتی

بهترین برندهای کرم مرطوب کننده

گاهی اوقات ممکن است برای شما پیش بیاید که دست و یا نقاطی از بدن تان دچار خشکی پوست شود و در این زمان اولین چیزی که به ذهن شما خواهد رسید استفاده از یک کرم مرطوب کننده است که بتواند خشکی پوست تان را برطرف کند.

انواع کرم مرطوب کننده صورت
انواع کرم مرطوب کننده صورت

محصولات متعددی از جمله کرم مرطوب کننده ایرانی و خارجی در بازار وجود دارد و امکان دسترسی به آن ها ساده است اما نباید بدون داشتن اطلاعات از محصولی به استفاده از آن پرداخت پس با ما باشید تا در مورد انواع کرم های مرطوب کننده ایرانی بیشتر بدانیم.

تفاوت کرم مرطوب کننده ایرانی با خارجی

تفاوت محصولات داخلی و خارجی در این است که شما برای داشتن کرم مرطوب کننده ایرانی هزینه زیادی متقبل نخواهید شد زیرا محصولات ساخت داخل کشور هم از کیفیت و هم از قیمت کمتری برخوردار هستند و مسئله دیگر هم حمایت از اقتصاد و کالای ایرانی است.

کرم آب رسان
کرم آب رسان

تفاوت کرم مرطوب کننده و آبرسان

یکی از سوالات پیش آمده برای هر شخصی که اطلاعاتی در زمینه انواع کرم ها ندارد می‌تواند این باشد که کرم آبرسان با کرم مرطوب کننده چه تفاوتی می‌تواند داشته باشد.

باید بگوییم که قدمت استفاده از انواع کرم های مرطوب کننده به گذشته های بسیار دور باز می‌گردد و جهت خشک شدن پوست از آن استفاده می‌کردند تا پوستی نرم تر داشته باشند.

اما رفته رفته به این موضوع پی برده شد که پوست هم دچار کم آبی خواهد شد و همین کم آبی پوست علت اصلی خشک و زبر شدن آن می‌شود پس وجود یک کرم که به آبرسانی پوست کمک کند لازم شد.

کرم آبرسان جهت آبرسانی پوست تولید شده است که همین آبرسانی مداوم سبب جلوگیری از پیری پوست و چین و چروک در آن شده است. استفاده از کرم آبرسان و کرم مرطوب کننده هر کدام کار مختص به خود را انجام می‌دهند و ترکیباتی جداگانه در آن ها به کار برده شده است و شما باید از هر کدام به صورت جداگانه استفاده کنید.

کرم مرطوب کننده
کرم مرطوب کننده

مواد تشکیل دهنده در کرم آبرسان کاملا متفاوت است و شما باید بعد از هر بار شستشوی پوست صورت خود از کرم آبرسان برای جذب رطوبت بیشتر به پوست کمک بگیرید. بافت کرم های آبرسان با کرم های مرطوب کننده متفاوت است و دارای بافتی نرم تر و شل تر نسبت به مرطوب کننده است که باعث جذب سریع تر ان به پوست خواهد شد.

پایه و اساس کرم های مرطوب کننده را انواع روغن ها تشکیل خواهند داد از جمله وازلین و انواع روغن های گیاهی که باعث ایجاد یک لایه محافظتی روی پوست شده و مانع از دست رفتن آب پوست خواهد شد و باعث جلوگیری از خشکی پوست خواهد شد.

کسانی که از خشکی و زبری پوست خود رنج می‌برند باید حتما از کرم آبرسان قوی و یک مرطوب کننده استفاده کنند.

روتین مراقبت از پوست با کرم مرطوب کننده

همان طور که می‌دانید پوست انسان احتیاج به یک روتین مراقبتی دارد و استفاده از کرم مرطوب کننده هم جزوی از این روتین می‌باشد البته شما باید از قبل نوع پوست خود را بشناسید زیرا کرم مرطوب کننده هم مانند شامپو مخصوص پوست چرب و پوست خشک و پوست معمولی دارد شما باید با توجه به نوع پوست خود کرم مرطوب کننده را تهیه کنید.

در اغلب خانواده ها یک کرم مرطوب کننده برای تمامی اعضای خانواده وجود دارد که این اشتباه است زیرا پوست همه اعضای خانواده با هم یکی نیست و ممکن است یک نفر پوستی چرب و یک نفر دیگر پوست خشک داشته باشد که باید با توجه به نیاز پوست کرم مرطوب کننده را تهیه کرد.

روتین مراقبت از پوست با کرم مرطوب کننده
روتین مراقبت از پوست با کرم مرطوب کننده

شما هر روز برای پاک کردن باکتری و آلودگی های جذب شده روی پوست خود باید اقدام به شستشوی پوست کنید و بعد از شستن پوست برای جبران چربی از بین رفته پوست بایستی از کرم آبرسان و مرطوب کننده استفاده کرد این یک روتین برای مراقبت از خشکی و چیری پوست شما است.

معرفی چند مرطوب کننده پوستی

برندهای گسترده و زیادی از انواع مرطوب کننده های ایرانی و خارجی در بازار وجود دارند که شما می‌توانید با توجه به نوع پوست خود یکی از آن ها را انتخاب کنید و استفاده کنید.

معرفی چند مرطوب کننده پوستی
معرفی چند مرطوب کننده پوستی

برندهای خارجی و ایرانی در واقع تفاوت زیادی با یکدیگر ندارند و تقریبا می‌توان این اطمینان را داد که کیفیت هر دوی محصولات ایرانی و خارجی یکی است در ادامه به معرفی برخی از این برندها خواهیم پرداخت.

انواع برندهای ایرانی مرطوب کننده

خوشبختانه از زمان های قدیم و اوایل دهه هفتاد که تنوع کرم های مرطوب کننده زیاد نبود دیگر گذشتیم و وارد عرصه ایی شده ایم که پر از تنوع و محصولات متفاوت از شرکت های مختلف که انتخاب را برای مان سخت خواهد کرد.

انواع برندهای ایرانی مرطوب کننده
انواع برندهای ایرانی مرطوب کننده

در بین برندهای مرطوب کننده نام برند کامان به خوبی می‌درخشد که کرم آبرسان ان هم موجود است

و از دیگر برندهای معتبر و به نام ایرانی می‌توان به برند کرم مرطوب کننده سی‌گل و سینره، نئودرم و مای اشاره کرد که همگی دارای کیفیتی بسیار عالی و در حد رقابت با محصولات خارجی خواهند بود.

انواع برندهای خارجی مرطوب کننده

برندهای خارجی دارای محصولات زیادی هستند که یکی از معایب آن ها قیمت بالای آن است و با توجه به این که از کرم مرطوب کننده تنها برای صورت استفاده نخواهیم کرد و برای اعضای دیگر بدن هم مانند دست و پا استفاده می‌کنیم ممکن است محصولات خارجی مقرون به صرفه نباشد.

برند نیوا
برند نیوا

در برندهای خارجی نام کرم های مرطوب کننده کیووی و نیوا و کلیون دارای کیفیتی بسیار خوب هستند.

معرفی چند برند مرطوب کننده ایرانی

معرفی چند برند مرطوب کننده ایرانی
معرفی چند برند مرطوب کننده ایرانی

کرم مرطوب کننده کامان

تقریبا کمتر کسی پیدا خواهد شد که با محصولات کامان در ایران آشنا نباشد. این کرم مرطوب کننده مناسب برای انواع پوست  های است که معمولی هستند و دارای انواع ویتامین های b5 ,b3 , b1 است. ترکیبات موجود در این کرم باعث جذب سریع مرطوب کننده به پوست خواهد شد و موجب نرم و لطیف شدن پوست شما خواهد شد.

کرم مرطوب کننده مدیلن

اگر شما از پوستی خشک و خشن رنج می‌برید کرم مرطوب کننده مدیلن برای پوست شما بسیار مناسب خواهد بود. این کرم رطوبت را به پوست خشک شما می‌بخشد و تا مدت زمانی طولانی حس مرطوب بودن را به پوست شما خواهد داد.

کرم مرطوب کننده پریم

کرم مرطوب کننده صورت پریم علاوه بر این که یک کرم مرطوب کننده است بلکه حاوی ویتامین هایی است که ضد چین و چروک و پیری پوست است. این کرم مخصوص پوست های خشک است و از دارای عصاره روغن هسته انبه برای جلوگیری از چروک پوست است.

کرم مرطوب کننده سی گل

کمپانی سی گل در زمینه انواع کرم های آرایشی بهداشتی فعال است و انواع ضد آفتاب ها را هم تولید کرده است. کرم مرطوب کننده سی گل مناسب پوست های معمولی است و برای استفاده روزانه محصولی بسیار مناسب خواهد بود.

این کرم دارای ویتامین ای است که برای تقویت پوست صورت بسیار موثر خواهد بود همچنین در ترکیبات محصولات سی گل پارابن وجود ندارد و همین امر باعث شده که هیچ گونه آسیبی به پوست شما وارد نشود.

کرم مرطوب کننده مای

محصولات مای ثابت شده هستند و چندین سال است که در حال تولید انواع کرم های پوستی و ضدآفتاب ها در حال فعالیت هستند. کرم مرطوب کننده مای از قیمت بسیار مناسبی برای استفاده روزانه برخوردار است و برای انواع پوست های معمولی کاربرد دارد.

این کرم دارای ویتامین ای است که این ویتامین جوانی و شادابی پوست را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

معرفی چند برند مرطوب کننده خارجی

معرفی چند برند مرطوب کننده خارجی
معرفی چند برند مرطوب کننده خارجی

کرم مرطوب کننده کیووی

برند کیووی در تولید انواع کرم های دارویی کارایی دارد ولی محصولات این برند کیفیت فوق العاده بالایی دارند و کرم های مرطوب کننده کیووی هنگام استفاده تا بیست و چهار ساعت روی پوست شما به خوبی می‌نشینند.

با زدن این کرم اصلا احساس سنگینی نخواهید کرد این کرم فاقد هر گونه ماده اضافی از جمله عطر و بو است و برای کسانی که به عطر کرم حساس هستند این محصول می‌تواند گزینه مناسبی باشد که ایجاد حساسیت هم نمی‌کند.

کرم مرطوب کننده گلیسولید

قدمت گلیسولید به سالهای دوری می‌رسد که کیفیت این محصول را تایید خواهد کرد. این کرم مرطوب کننده حاوی هیچ گونه ماده سرطان زا برای پوست نیست و هیچ گونه ضرری برای پوست ندارد.

این کرم باعث نرمی و لطافت پوست می‌شود و بدون هیچ گونه اس پی اف است.

کرم مرطوب کننده لافارر

این کرم هم به عنوان نرم کننده و هم آبرسان عمل خواهد کرد و اگر بخواهید هر دوی این کرم ها را داشته باشید با خرید این محصول با یک تیر دو نشان خواهید زد. در ترکیبات این کرم از مواد طبیعی استفاده شده است که مانع پیری پوست شما خواهد شد.

کرم مرطوب کننده برند نیوآ

برند نیوا سال ها است که در تولید کرم های مرطوب کننده فعالیت می‌کند. این کرم مناسب هر نوع پوستی است و برای کسانی که نوع پوست خود را نمی‌شناسند گزینه مناسبی است.

سخن پایانی

پوست بدن ما عضوی از بدن است که بسیار حساس است و ما باید در نگه داری آن بسیار مراقب باشیم.

کرم مرطوب کننده
کرم مرطوب کننده

همیشه یک روتین پوستی برای خود داشته باشید و از یک کرم مرطوب کننده با توجه به نوع پوست خود از یک برند معتبر استفاده کنید تا پوست شما دچار خشکی و پیری نشود.

“ قیچی رسانه متفاوت مد و زیبایی”

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا