مد و فشنمردانه

ترند استایل مردانه سال 2021

همان گونه که بانوان به زیبایی و استایل خود اهمیت این ویژگی در آقایان هم بسیار به چشم می‌آید. آقایان هم استایل مردانه و بایدها و نبایدهایی را در نوع پوشش خود باید رعایت کنند تا شخصیت واقعی و جذابیت آن ها بیشتر به چشم بیاید.

استایل مردانه جذاب
استایل مردانه جذاب

در این مطلب می‌خواهیم شما را بیشتر با ترند ها و مدل های جدید سال 2021 که برای استایل مردانه در نظر گرفته شده است آشنا کنیم پس همراه ما باشید.

رنگ سال برای استایل مردانه

اگر استایلی مردانه و شیک و خاص می‌خواهید باید آپدیت و به روز باشید، به این نکته فکر کنید که چه رنگی مد سال است و بیشتر از چه رنگ هایی در لباس های پشت ویترین به کار گرفته شده است.

در سال جاری که درآن قرار داریم بیشتر از رنگ های زرد و خاکستری برای انواع لباس ها الهام گرفته شده است. ترکیب این دو رنگ در کنار هم بسیار هماهنگی خاص و شیکی دارد.

رنگ سال برای استایل مردانه
رنگ سال برای استایل مردانه

شما اگر بتوانید از این دو رنگ در استایل خود استفاده کنید می‌توان گفت که استایلتان به روز و ترند است. زمانی شما نمی‌توانید استایلی ترند داشته باشید که آن رنگ به پوست و شخصیت شما نیاید.

انواع پیراهن در داشتن استایل مردانه شیک

پیراهن مردانه یکی از لباس هایی است که آقایان برای پوشاندن بالا تنه خود از آن استفاده می‌کنند. طراحان مد و لباس روی پیراهن های مردانه خیلی مانورهای جالبی می‌دهند. آقایان با پوشیدن پیراهن های دکمه دار می‌توانند خیلی استایل های متفاوتی در ظاهر خود ایجاد کنند.

پیراهن های گل دار

این نوع پیراهن ها معمولا برای فصل های گرم سال طراحی شده است و معمولا دارای آستین های کوتاهی هستند. این پیراهن ها دارای جذابیت خاصی هستند و در استایلی که به فرد می‌دهد تاثیر به سزایی خواهد داشت.

پوشیدن این پیراهن های گل دار در دهه های 1970بسیار مد بود و امروزه باز هم در سال 2021ترند شده اند. این پیراهن ها را با شلوار جین و یا در روزهایی که هوا سرد تر است با یک کاپشن استفاده کنید.

پیراهن های گل دار
پیراهن های گل دار ترند 2021

البته این نوع پیراهن ها معمولا برای مهمانی ها و جشن ها و بیرون رفتن های دوستانه مناسب تر است و برای  قرارهای رسمی و کاری مناسب نیست.

پیراهن های معمولی

پیراهن های معمولی همان هایی است که اکثر آقایان با آن احساس راحتی بیشتری دارند. این پیراهن ها در دو نوع دارای جیب و بدون جیب در بازار موجود است.

پیراهن های معمولی
پیراهن های معمولی ترند 2021

پیراهن های ساده آقایان تقریبا در همه جا کاربرد دارند و مثل پیراهن های گل دار نیست شما می‌توانید پیراهن های ساده را در هرمکان و جایی چه رسمی و چه غیر رسمی استفاده کنید و بپوشید.

پیراهن های طرح دار

اگر می‌خواهید کمی متفاوت تر باشید از پیراهن های طرح دار مثلا راه راه و یا دارای خط و خطوط و نقش های مختلف دارند استفاده کنید این پیراهن ها جزو پرفروش ترین ها هستند می‌توانید این نوع پیراهن ها را با شلوارهای جین و کفش های اسپورت ست کنید.

 

 داشتن بارانی در استایل مردانه

همانطور که در بالا گفته شد برای سال 2021 از سال های قبل دهه های 1960و1970 الهام گرفته شده است پس با توجه به این که در این سال ها سبکی کلاسیک و ساده مد بوده است بارانی هم جزو این سبک بوده.

بارانی در استایل مردانه
بارانی در استایل مردانه

بارانی که برای استایل مردانه خود در نظر دارید باید دارای رنگی باشد که به رنگ سال بیاید مثلا شما بارانی را با پیراهن و یا ژاکت می‌پوشید میتوانید از ژاکت زرد با بارانی خاکستری یا مشکی آن را ست کنید، هم استایل زیبایی خواهید داشت هم این که طبق ترند سال 2021 لباس پوشیده اید.

استفاده ازچرم در استایل مردانه

برای سال 2021 استفاده از چرم بسیار ترند شده. شما برای داشتن استایل مردانه خودتان می‌توانید از لباس هایی چرمی در فصل های سرد سال مثلا از کت و یا شلوار های چرمی و یا کلاه و دست کش چرمی استفاده کنید.

استفاده ازچرم در استایل مردانه
استفاده ازچرم در استایل مردانه

استفاده از اکسسوری برای استایل مردانه جذاب

آقایان معمولا علاقه ایی به استفاده از اکسسوری ندارند ولی باید بگوییم که اگر می‌خواهید استایلی منحصر به فرد و جذابی داشته باشید داشتن اکسسوری جزو واجبات است. اکسسوری به لوازم اضافی اطلاق خواهد شد که داشتن یا نداشتن آن خیلی ضروری نیست اما اگر باشد جلوه زیباتری خواهد داشت.

اکسسوری در استایل مردانه
اکسسوری در استایل مردانه

اکسسوری هایی که برای یک استایل مردانه مناسب است داشتن کلاه و یا بستن یک کراوات با طرحی زیبا مثلا اگر شما لباسی بدون نقش و ساده دارید می‌توانید با پوشیدن یک کراوات به آن کمی تنوع بدهید. از جمله اکسسوری های دیگر می‌توان به داشتن کیفی یک طرفه و یا کیف کمری و یا کیفی دستی و حتی عینکی که مناسب استایل شما باشد اشاره کرد.

اکسسوری در استایل مردانه
اکسسوری در استایل مردانه

تاثیر کفشی که برای استایل مردانه می‌پوشید

کفشی که برای تکمیل شدن استایل مردانه خودتان می‌پوشید بسیار در ظاهر شما تاثیر خواهد داشت به طور مثال روی کت و شلوار هرگز از کفش ورزشی استفاده نمی‌کنند و یا با تیپ و استایلی غیر رسمی و پیراهن گل دار کفش های رسمی و ورنی نخواهند پوشید.

اثر بسیار مهم کفش در استایل مردانه
اثر بسیار مهم کفش در استایل مردانه

در سال 2021 مدل کفش هایی که در فشن شوهای مردانه ارائه شده است بیشتر به صورت نیم بوت و دارای پاشنه های ضخیم است شما می‌توانید در فصل های سرد از این نیم بوت ها بر روی بارانی رنگ خاکستری خود استفاده کنید واگر مایل به استفاده از نیم بوت نیستید می‌توانید از کفش هایی با جنس چرم که امسال ترند هستند استفاده کنید.

داشتن استایل مردانه با تیپ های مونوکروم

مونوکروم اغلب به استایلی گفته خواهد شد که تک رنگ باشد یعنی در پوشش خود فقط از یک رنگ استفاده کرده باشید اگر مایل به داشتن همچین استایلی هستید باید بگوییم که این نوع استایل رسمی نیست اما معمولا استایلی متفاوت است. برای تک و خاص بودن از لباس های رنگ شاد استفاده کنید که البته سال 2021 سالی پر از رنگ شاد است رنگ های زرد، قرمز، خاکستری، سبز از رنگ های برگزیده امسال هستند. در استایل مونوکروم هم معمولا لباس های رنگ شاد بیشتر خودش را نشان خواهد داد.

تیپ مونوکروم در استایل مردانه
تیپ مونوکروم در استایل مردانه

استفاده از کت جین برای استایل مردانه سال 2021

کت جین مربوط به سال های شصت و هفتاد است و همین خاطر دوباره به فشن شو ها برگشته است. شما می‌توانید در سال 2021 برای استایل مردانه خود از یک کت جین به رنگ آبی یا آبی روشن بر روی ژاکت و یا پیراهن خود استفاده کنید و با شلواری کتان و یا جین آن را تکمیل کنید.

استفاده از کت جین برای استایل مردانه سال 2021
استفاده از کت جین برای استایل مردانه سال 2021

استایل مردانه در زمستان

باید بگوییم که در سال های قبل استفاده از کاپشن معمول بود اما امسال استفاده از کاپشن کنار گذاشته شده و برای داشتن استایل مردانه در سال 2021 استفاده از پالتو حرف اول را خواهد زد.

می‌توانید از پالتوهای خز دار و بدون خز با توجه به سلیقه شخصی خودتان در تیپ های چه رسمی چه غیر رسمی استفاده کنید. بیشتر در تن فشن شوهای معروف پالتوهای چهارخانه و دارای خز دیده شده است.

استفاده از کت در استایل مردانه

سعی کنید اغلب در نوع پوشش و استایل خود از یک نوع کت تکی استفاده نمایید، استفاده از یک کت تک به شخصیت شما شکل جذابی خواهد داد مخصوصا اگر جثه لاغری دارید استفاده از یک کت تک بالا تنه شما را بهتر نمایش خواهد داد. یک کت تک در استایل مردانه شما با یک پیراهن ساده و یا ژاک و حتی بلوزی یقه اسکی عالی به نظر خواهد آمد.

استفاده از کت در استایل مردانه
استفاده از کت در استایل مردانه

استایل مردانه کژوال

استایل مردانه کژوال معمولا نوعی استایل متفاوت و دارای جذابیتی خاص است. این نوع استایل اغلب برای مکان های غیررسمی و بیرون رفتن با دوستان مناسب است. استایل کژوال یک نوع استایل راحت است کسانی که علاقه به پوشیدن لباس های رسمی ندارند و بیشتر دوست دارند تیپی راحت داشته باشد می‌توانند از این نوع استایل استفاده کنند.

استایل مردانه کژوال
استایل مردانه کژوال

کسانی هستند که همیشه مایل به استفاده از استایل کژوال هستند، حتی در مواقع رسمی باید بگوییم که اگر می‌خواهید در مواقع رسمی و کاری از این استایل استفاده کنید باید به اکسسوری ها توجه کنید مثلا برای یک قرار کاری با تیپ کژوال بهتر است از یک ساعت مچی استفاده کنید، یا این که بجای استفاده از کوله پشتی از یک کیف دستی استفاده کنید.

استایل مردانه رترو

استایل مردانه رترو به نوعی استایل مردانه گفته خواهد شد که بیشتر به سمت سبک و تیپ قدیمی مربوط به دهه های 1950و1960 می‌رود.

استایل مردانه رترو
استایل مردانه رترو

در این استایل می‌توانید از پاپیون در جاهای رسمی و در مکان های غیر رسمی اغلب ساسبند و کلاه و بلوز های چهارخانه و کلاه و رنگ های روشن و استفاده از شلوار های جین با نیم بوت و یا کفش های چرم استفاده کنید.

استایلی دیگری دقیقا مانند رترو وجود دارد که به آن استایل وینتیج می‌گویند که دقیقا شبیه رترو است.

سخن پایانی

به طور کلی استفاده از لباس ها و مدل های مربوط به سال های 1960 در طراحی های مربوط به سال 2021 بسیار ددیده شده است. برای استایل مردانه و خاص از تیپ های کلاسیک و ساده و همچنین رنگ های شادی که امسال ترند شده اند و در بالا برای شما شرح داده شد استفاده کنید.

استایل مردانه ترند 2021
استایل مردانه ترند 2021

اگر با توجه به موارد بالا پوشش خود را درست کنید قطعا از استایلی مردانه و خاص بهره مند خواهید شد.

 

“ قیچی رسانه متفاوت مد و زیبایی”

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
نمایش بیشتر

محمد کریمی

رویای کودکیم به حقیقت پیوست ، عاشق دنیای وب بودم تا اینکه برنامه نویسی رو از سال 1387 شروع کردم و الان صاحب برند قیچی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا