عطر و ادکلنمردانه

ویژگی ادکلن مردانه با ماندگاری بالا

یک عطر و ادکلن خوب دارای ویژگی های بسیاری است. از جمله خصوصیات یک ادکلن خوب دادن حس اعتماد به نفس و جذابیت به فرد است و در اجتماع هم مردم به طرف انسان های خوشتیب و خوش بو گرایش پیدا می‌کنند. مطلب ما در خصوص ادکلن مردانه ارزان است زیرا ادکلن ها با توجه به قیمت بالایی که دارند خیلی از مردم توان خرید آن را نخواهند داشت.

تاثیر ادکلن بر اعتماد به نفس
تاثیر ادکلن بر اعتماد به نفس

خوشبختانه علت های زیادی برای خرید ادکلن و استفاده آن وجود دارد منتها در آقایان هنوز هم به آن صورت که باید رایج نشده و برخی هم که بسیار طرفدار عطر و ادکلن هستند از زمان کودکی یک الگو مانند پدر داشته اند که مدام از ادکلن استفاده کرده است. به هر حال برای دانستن ویژگی ادکلن مردانه ارزان و با کیفیت در ادامه همراه ما باشید.

ویژگی ادکلن مردانه ارزان

حتما تا به حال با ادکلن های گران و ارزان سرکار داشته اید، ادکلن های مردانه ارزان که از لحاظ هزینه قیمت پایین تری دارند کیفیت و ماندگاری خوبی ندارند و از استفاده از آن راضی نخواهند بود. اما درهمه موارد این گونه نیست و ادکلن های مردانه ارزان هم وجود دارند که باید آن ها را پیدا کرد و به کسانی که به دنبال همچین عطری با چنین ویژگی می‌گردند آن را معرفی کرد.

ادکلن مردانه
ادکلن مردانه

باید این مژده را به شما بدهیم که ادکلن مردانه ارزان و با کیفیت هم وجود دارد. اما این نکته را در نظر بگیرید که شما از یک ادکلن خاص برای همه مکان ها نمی‌توانید استفاده کنید و در هر جا و هر مکانی باید از نوعی خاص از ادکلن استفاده کنید.

به طور مثال برای یک قرار عاشقانه در آقایان ادکلن شما باید دارای رایحه سرد و ملایم و حس امنیت و آرامش را داشته باشد اما برای قرارهای رسمی و یا سرکار ادکلن شما باید متفاوت و دارای رایحه کاریزماتیک و حس قدرت را دارا باشد.

در ادامه برای شما چند مورد ادکلن ارزان قیمت با کیفیت و ماندگاری عالی را معرفی خواهیم کرد تا با آن ها بیشتر آشنا شوید. توجه داشته باشید قیمت این ادکلن ها بسیار مناسب است.

کلوین کلاین مارک one shock

این ادکلن برای آقایان طراحی شده است، همچنین در سال2011 توسط برند کلوین کلاین تولید و عرضه بازار شد. دارای رایحه ایی بسیار خوش بو و خنک دارد و حتما استفاده از آن پیشنهاد خواهد شد.

کلوین کلاین مارک one shock
کلوین کلاین مارک one shock

کارولینا هررا ch sport

کارولینا هررا جزو برندهایی است که اغلب محصولاتش در زمینه عطر و ادکلن قیمت مناسبی دارند. Ch sport دارای کیفیت و ماندگاری بالایی است و رایحه شیرین و خنک دارد.

کارولینا هررا ch sport
کارولینا هررا ch sport

Visit برند آزارو

این ادکلن برای مردان طراحی شده است و اگر به دنبال ادکلن مردانه ارزان هستید بهترین گزینه را برای تان آورده ایم. این ادکلن بخاطر وجود رایحه تند و طبع گرم مناسب فصول سرد سال است. این ادکلن ساخت کشور فرانسه است و به جذابیت و اعتماد به نفس خاصی را برای آقایان به ارمغان خواهد آورد.

Visit برند آزارو
Visit برند آزارو

Pursuit از برند آلفرد دانهیل

این برند یک برند معروف و برجسته در زمینه ساخت عطر و ادکلن است و محصولات بسیار باکیفیت ارائه داده است که pursuit یکی از این محصولات خاص است که مناسب آقایان طراحی شده است. ماندگاری و کیفیت این محصول بسیار بالاس و مناسب قرارهای عاشقانه شما است زیرا رایحه شیرین و گرمی دارد.

Pursuit از برند آلفرد دانهیل
Pursuit از برند آلفرد دانهیل

بولگاری aqva amara

این ادکلن نیز مردانه است و از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و همچنین کیفیت عالی دارد. این ادکلن در سال 2014 در ایتالیا ساخته شد و دارای رایحه خنک مخصوص روزهای گرم سال است.

بولگاری aqva amara
بولگاری aqva amara

اکسیس

caviar grand prix blue این ادکلن مردانه در سال2011 طراحی شد و دارای ظاهری بسیار شیک و مردانه پسند است و همچنین از رایحه ایی خنک برخوردار است که مناسب فصول گرم سال است اگر حس اعتماد به نفس می‌خواهید این ادکلن برای شما مناسبترین گزینه خواهد بود.

اکسیس
اکسیس

فراری black shine

برند فراری نامی آشناس که کم تر کسی پیدا خواهد شد که این برند را نشناسد. این عطر دارای رایحه ایی میوه ایی و مناسب آقایان ساخته شده است و بسیار مورد پسند و محبوب واقع شده است از لحاظ قیمت هم از قیمت بسیار مناسب و خوبی برخوردار است.

فراری black shine
فراری black shine

ادکلن های دیگری از جمله joop  و یا کرید سیلور هم از قیمت های بسیار پایین و مناسبی جهت خرید ادکلن مردانه ارزان کاربرد دارند که از ماندگاری خوبی هم برخوردار هستند.

ادکلن joop
ادکلن joop

ادکلن مردانه ارزان و در عین حال با کیفیت

ادکلن مردانه ارزان همیشه یکی از مواردی بود که آقایان در پی آن بوده اند تا بتوانند با کم ترین هزینه ادکلنی مرغوب و باکیفیت داشته باشند. شاید برای تان همیشه سوال باشد که ادکلن های ارزان قیمت پایین تری دارند پس یعنی کیفیت آن ها کمتر است و یا از چه موادی ساخته شده اند و ترکیب آن ها چگونه است.

ویژگی ادکلن مردانه با کیفیت
ویژگی ادکلن مردانه با کیفیت

 باید بگوییم که درست است که ادکلن های ارزان قیمت دارای کیفیت پایین تری هستند اما نه همه آن ها یکسری از محصولات هستند که در کشور ما ایران به صورت شرکتی موجود هستند و دارای استاندارد وزارت بهداشت نیز است.

 

این ادکلن ها از قیمت نسبتا پایین تری نسبت به سایر ادکلن هایی که از به صورت اورجینال از گمرک می‌آیند برخوردار هستند. زیرا هزینه گمرک و سود فروشنده را به قیمت ادکلن اضافه خواهد شد.

مواردی که درادکلن مردانه ارزان و گران تاثیر دارند.

یافتن ادکلن مردانه ارزان هدف نهایی ما برای داشتن بو و حسی خوشایند در اجتماع و اعتماد به نفس و جذابیت برای خودمان است. این نکته را باید یاد آور شویم که قیمت ادکلن مردانه همانند قیمت ادکلن زنانه مواردی در آن تاثیر خواهند داشت که از جمله این موارد را در پایین برای تان شرح خواهیم داد:

-وجود جعبه: داشتن و یا نداشتن جعبه از قیمت ادکلن کم خواهد کرد اما معمولا باید این را بدانید که ادکلن هایی که فاقد کارتن و جعبه هستند کیفیت و ماندگاری بالایی ندارند اما باز هم هستند محصولاتی که با کیفیت و مناسب بودجه شما باشند.

جعبه عطر
جعبه عطر

-ادکلن های اصل معمولا از قیمت بیشتری نسبت به سایر ادکلن ها برخوردار هستند و برای این که در مورد قیمت و ویژگی ادکلن های اصل بیشتر بدانید ما در مقالات دیگری در قیچی به آن پرداخته ایم.

-مکان: شاید عجیب به نظر برسد اما مکانی که ما به خرید ادکلن در آن جا می‌پردازیم معمولا تاثیر زیادی در قیمت ادکلن شما دارد به طور مثال اگر به فروشگاه های لوکسی که در مناطق بالا شهر و جود دارد مراجعه کنید ممکن است با قیمت های زیادی رو به رو شوید تا این که در یک فروشگاه در مرکز شهر خریدتان را انجام دهید.

فروشگاه عطر و ادکلن
فروشگاه عطر و ادکلن

معمولا برای خرید یک ادکلن مرغوب و مناسب و قیمت پایین می‌توانید به انواع سایت های معتبر که در این زمینه فعالیت دارند مراجعه کنید البته از معتبر بودن سایت مطمئن شوید تا بعدا دچار مشکلات خرید آنلاین نشوید.

-زمان استفاده از ادکلن: زمان استفاده از ادکلن نیز در قیمت و بهایی که قرار است شما بابت آن خرج کنید هم تاثیر دارد شاید عجیب به نظر برسد ولی حقیقت این است که شما وقتی اغلب اوقات سرکار هستید و کمتر به مهمانی بروید میل و رغبتی به خرید ادکلن و یا هزینه گزاف دادن بابت چیزی که در سال شاید یک بار یا دو بار از آن استفاده کنید ندارید ولی برای ادکلنی که ممکن است هر روز سرکار از آن استفاده کنید قضیه فرق کند و پول بیشتری پرداخت کنید.

اهمیت عطر و ادکلن در مهمانی
اهمیت عطر و ادکلن در مهمانی

تفاوت ادکلن مردانه ارزان قیمت با گران قیمت

یکی از اصلی ترین تفاوت های میان ادکلن مردانه ارزان با گران در قیمت آن است، کاملا مشخص است که ادکلن ارزان از قیمت مناسب و مقرون به صرفه تری نسبت به ادکلن گران قیمت برخوردار است.

دومین تفاوت در قدرت خرید آقایان است به طوری که اغلب آقایان منبع درآمد قوی ندارند تا بخشی از آن را صرف ادکلن گران قیمت کنند پس اگر محصولی با قیمت مناسب و ارزان پیدا کنند مایل به خرید همان محصول هستند.

ادکلن شیشه یی
ادکلن شیشه یی

سومین مورد در کیفیت ادکلن است، مسلما ادکلن های گران قیمت و لوکس از کیفیت بیشتری نسبت به ادکلن های ارزان قیمت دارند و این بدین معنی نیست که چون ادکلن های لوکس کیفیت بیشتری دارند شما حتما باید آن ها را تهیه کنید اتفاقا در برخی موارد ادکلن های ارزان هم می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

چهارمین مورد درباره کیفیت و جنس شیشه و جای ادکلن است که از اهمیت قیمتی برخوردار است یعنی کیفیت شیشه عطرهای ارزان قیمت مانند ادکلن های گران قیمت نیست و از کیفیت پایینی ساخته شده و همین امر موجب پایین آمدن قیمت عطر شده است.

برند های ایرانی در ادکلن مردانه ارزان

معمولا برندهای خارجی از قیمت بیشتری برخوردار هستند خصوصا هنگامی که وارد خاک ایران شده و با هزینه گمرک و… رو به رو خواهند شد منتها کالاهای ایرانی در زمینه ادکلن مردانه ارزان چون در کشور تولید شده اند و قیمت مناسب تری دارند و برای پوست و محیط ایران طراحی و تولید شده اند را ما به شما پیشنهاد خواهیم داد.

در زیر نام دو برند ایرانی مردانه را برای تان آورده ایم که از کیفیت خوبی هم برخوردار هستند.

برند نایس

این برند ادکلن های بسیار با کیفیت و مناسبی را برای آقایان و بانوان تولید کرده و بسیار موفق عمل کرده است که محصولاتش از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار است.

ادکلن یرند نایس
ادکلن یرند نایس

برند اسکلاره

این برند چندین سال است در زمینه لوازم بهداشتی و آرایشی فعالیت دارد و این برند دارای یک نام ایرانی است و محصولاتش از کیفیت بالا و قیمت بسیار پایینی برخوردار است.

 

ادکلن برند اسکلاره
ادکلن برند اسکلاره

سخن آخر

در کل آقایان کمتر از بانوان مایل به خرید ادکلن هستند البته این امر در بانوان بخاطر حس زیبایی که دارند بیشتر است اما اغلب آقایان به دنبال ادکلن مردانه ارزان قیمت هستند تا با وجود حس قدرت و کاریزماتیک بودنی که ادکلن به آن ها می‌دهد از قیمت مناسب تری هم برخوردار باشد.

ادکلن مردانه
ادکلن مردانه

ما در مقاله بالا چند نمونه عطر و ادکلن با قیمت مناسب را برای تان نام آوردیم که از کیفیت و ماندگاری بالایی هم برخوردار هستند.

“ قیچی رسانه متفاوت مد و زیبایی”

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
نمایش بیشتر

محمد کریمی

رویای کودکیم به حقیقت پیوست ، عاشق دنیای وب بودم تا اینکه برنامه نویسی رو از سال 1387 شروع کردم و الان صاحب برند قیچی هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا