راهنمای خرید

نکات مهمی که باید قبل از خرید کفش چرم بدانید

وقتی به سراغ این مطلب آمده اید احتمالا شما هم جزو ان دسته از افرادی هستید که دوست دار محصولات چرمی و علاقه مند به استفاده از آن ها هستید.

کفش چرم انتخابی بی نظیر برای شما
کفش چرم انتخابی بی نظیر برای شما

 صد در صد کیفیت این محصولات شما را مجذوب خود کرده است. اکنون ما می‌خواهیم نتایج تحقیقات تیم خود را در زمینه خرید کفش چرم در اختیار شما مخاطبان عزیز قیچی قرار دهیم.

خرید کفش چرم

خرید کفش چرم برخلاف قیمت گزاف آن اما از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است زیرا کفش محصولی است که ما به صورت روزانه از آن استفاده می‌کنیم و ممکن است گاهی اوقات بر حسب موقعیت شغلی خود صبح زود تا شب در پاهای ما بماند.

خرید کفش چرم
خرید کفش چرم

با توجه به این که از قدیم گفته شده است که پا قلب دوم انسان است باید در انتخاب و خرید کفش دقت کنید کفش شما باید راحت، قابل انعطاف و اندازه پای شما باشد.

انتظاراتی که ما هنگام خرید کفش چرم از جنس چرم آن داریم این است که:

-چرم کفش از کیفیت اصل و بالایی برخوردار باشد تا ماندگاری کفش بیشتر باشد.

-جنس چرم کفش بتواند با استایل ما ست شود.

-تنوع داشته باشد تا بتوان انتخاب های متعددی داشته باشیم.

-جنس چرم هیچ گاه از مد نمی‌افتد پس به شکلی باشد که بتوان از ان ماه ها استفاده کرد.

استایلی زیبا با کفش چرم
استایلی زیبا با کفش چرم

ایتالیا کشوری است که به تولید محصولات چرمی با کیفیت و مرغوب معروف است اما در کشور خودمان ایران هم استفاده از چرم قدمت زیادی دارد و مردم کشورمان از سالیان بسیار دور از چرم استفاده می‌کردند.

خوشبختانه در حال حاضر در کشورمان تولید کنندگان چرم تا حدی زیاد شده است و همگی از محصولات با کیفیتی برخوردار هستند.

در تهران شعبه شهر چرم کارهای چرمی بسیار عالی را عرضه می‌کند که به صورت اینترنتی هم می‌توانید ثبت سفارش کنید و همچنین چرم مشهد هم از محصولات مرغوبی برخوردار است اکنون حدود 250 تولید کننده چرم در کشورمان وجود دارد که همگی مشغول به فعالیت در زمینه محصولات چرمی هستند.

خرید کفش چرم به صورت آنلاین

ممکن است گاهی اوقات پیش بیاید که شما وقت کافی برای خرید حضوری را نداشته باشید و مجبور به خرید آنلاین شوید. هنگام خرید محصولات آنلاین باید بیشتر به جزئیات توجه کنید اندازه پاهای خود را به صورت دقیق بدانید و اگر اطلاع ندارید به صورت دقیق اقدام به اندازه گیری پای خود کنید.

اول پای خود را روی سطح صافی مانند کاغذ سفیدی قرار دهید و بعد با خط کش و یا متر اقدام به اندازه گیری پای خود کنید.

به جزئیات کفش دقت کنید و عکس کفش را کامل بزرگ نمایی کنید تا بتوانید تمرکز بیشتری روی انتخاب تان داشته باشید.

هنگام خرید آنلاین حتما به این مورد که بتوانید جنس تحویل داده شده را در صورت مناسب نبودن باز گردانید توجه کنید زیرا کفش اگر سایز شما نباشد مجبور به باز فرستادن آن هستید.

در مجموع پیشنهاد ما به شما برای خرید کفش چرم خرید به صورت حضوری است تا بتوانید تمام جوانب از جمله جنس و رنگ و اندازه و زیره کفش را در نظر داشته باشید.

معایب و مزایای خرید کفش چرم

خرید کفش چرم ممکن است معایب و مزایایی داشته باشد که ما به بررسی آن خواهیم پرداخت. اما با توجه به نام چرم می‌توان به مهم ترین عیب این محصول پی برد.

خیلی از انسان های روی این کره خاکی معتقد هستند که نباید از کشتار حیوانات برای منافع انسانی استفاده کرد و این کار یک جنایت در حق و حقوق حیوانات که موجوداتی ظریف و زنده هستند محسوب خواهد شد. و چرم هم محصولی است که با کشتار حیوانات دامی و سلاخی پوست بدن آن ها به دست می‌آید.

کشتار حیوانات برای تولید چرم
کشتار حیوانات برای تولید چرم

البته این درست است که محصولات دامی تنها برای چرم بدن شان کشته نخواهند شد و این کشتار بخاطر گوشت و… آن ها هم هست ولی در مجموع چرم یک محصولی است که از پوست بدن حیوانات تهیه خواهد شد و خیلی ها علاقه مند به این موضوع نیستند.

پس یکی از بزرگ ترین معایب چرم این است که در بین افراد همه پسند نیست.

از دیگر معایب استفاده از چرم قیمت بسیار بالای آن است که مناسب تمام اقشار جامعه نیست و فقط قشر خاصی قادر به خرید محصولات چرمی هستند.

چرم طبیعی ساخته شده از پوست حیوانات
چرم طبیعی ساخته شده از پوست حیوانات

اما مزایای چرم باعث شده که در بین طرفداران محصولات چرم بسیار محبوب باشد از نخستین مزایای این محصول کیفیت چرم است که باعث شده ماندگاری محصولات چرم از جمله کفش چرم نسبت به جنس های دیگر بیشتر باشد و برای سال های متعدد بتوان از آن استفاده کرد.

از دیگر مزایای چرم زیبایی و لوکس بودن این محصول است که با هر چه استفاده بیشتر ظاهر بهتری پیدا خواهد کرد و هرگز کهنه و قدیمی نخواهد شد. ظاهر لوکس چرم به استایل شما جلوه زیبایی خواهد بخشید.

از دیگر مزایای خرید کفش چرم باید به این موضوع اشاره کرد که درست است با خرید کفش چرم ممکن است هزینه زیادی را متقبل شوید اما در عوض جنس کفش شما تا حدی مرغوب است که شما با خرید جنس هایی دیگر شاید مجبور به تعویض چندین کفش در اثر پارگی شوید ولی کفش چرم انقدر باکیفیت است که مدت ها برای شما کارآیی خواهد داشت.

چرا اقدام به خرید کفش چرم کنیم

محصولات چرم بسیار با کیفیت هستند و با توجه به این موضوع که پا قلب دوم ما است پس باید تا جایی که امکان دارد از پاهای خود مراقبت کنیم تا دچار مشکلات پا نشویم.

در محصولات چرم منفذهایی وجود دارند که باعث رسیدن اکسیژن به پا خواهد بود . همین امر موجب خواهد شد که اکسیژن به زور مداوم به پا برسد و موجب قارچ و عفونت در پا نشود.

دلایل انتخاب کفش چرم
دلایل انتخاب کفش چرم

با خرید کفش چرم پای شما احساس راحتی بیشتری خواهد داشت زیرا این کفش ها بسیار سبک و قابل انعطاف است و اگر به خوبی از آن مراقبت کنید ممکن است تا سال ها برای شما کاربرد داشته باشد.

خرید کفش چرم نبوک

در کفش فروشی ها اغلب به محصولاتی از جنس نبوک برخورد داشته اید. این محصولات هم درست مانند چرم هستند و همان کیفیت را دارند. خرید کفش چرم نبوک برای کسانی که معمولا کارهای سختی دارند بسیار گزینه مناسبی است.

چرم نبوک
چرم نبوک

این نوع چرم هم از لایه های داخلی پوست گاو ساخته شده است و از زیبایی خاصی برخوردار است. منتها تمیز کردن و مراقبت از این جنس کفش دردسرهای خاص خودش را دارد.

خرید کفش چرم جیر

چرم جیر هم درست مانند چرم نبوک است و از لایه های داخلی پوست بدن حیوانات دامی تهیه شده است و تنها تفاوت آن این است که چرم نبوک از پوست گاو تهیه شده است ولی چرم جیر از پوست بز و گوسفند درست شده است و البته از استحکام کمتری نسبت به چرم گاوی برخوردار است.

خرید کفش چرم جیر
خرید کفش چرم جیر

خرید کفش چرم ورنی

خرید کفش چرم ورنی یکی از بهتری گزینه ها برای کسانی که کت و شلوار پوش هستند است. وجود لایه براق که در اثر لاکی مخصوص حاصل شده است جلوه زیبایی به این مدل کفش داده است که البته جنس چرم این نوع کفش هم از پوست گاو گرفته شده است.

خرید کفش چرم ورنی
خرید کفش چرم ورنی

خرید کفش چرم اشبالت

اشبالت هم نوعی چرم است که از پوست گاو تهیه شده است. اما از سطحی پرز دار برخوردار است. چرم اشبالت از تنوع رنگی وسیعی نسبت به دیگر محصولات چرمی برخوردار است زیرا می‌توان برای تهیه آن از انواع رنگ های شیمیایی استفاده کرد.

خرید کفش چرم اشبالت
خرید کفش چرم اشبالت

پاشنه کفش هنگام خرید کفش چرم

باید منطقی به قضیه نگاه کرد اگر واقعا سلامت بدن و پاهای شما برای شما مهم است باید بدانید که پاشنه کفش بسیار مرتبط است با زانو و پا و ستون فقرات شما.

پس با توجه به سلامتی بدن خود پاشنه کفش را انتخاب کنید و سعی کنید تا جایی که امکان دارد هنگام خرید کفش چرم کفش شما چهار یا پنج سانت بیشتر پاشنه نداشته باشد تا بتوانید مدت زمان بیشتری آن را به پا داشته باشید.

پاشنه های بسیار تیز و بلند بدترین انتخاب ممکن از جانت شما خواهند بود پس مراقب سلامتی خود و دیگر اعضای بدن تان باشید.

زیره کفش در خرید کفش چرمی

یکی از نکاتی که هنگام خرید کفش چرم بسیار مورد توجه است زیره کفش شما است. زیره کفش بایستی حالتی کششی داشته باشد البته منظور ما آن کشش موجود در کفش های ورزشی نیست بلکه قابل انعطاف باشد با توجه به آن که چرم خود قابل انعطاف است.

زیره کفش در خرید کفش چرمی
زیره کفش در خرید کفش چرمی

زیره کفش باید آب را از خود عبور ندهد و محکم باشد و همچنین هنگام خرید کفش چرم توجه کنید که زیره کفش به صورت دندانه دار باشد تا از لیز خوردن و افتادن شما جلوگیری کند.

سخن پایانی

معمولا برای داشتن یک انتخاب خوب در زمینه کفش اولین چیزی که به ذهن ما خطور کند خرید کفش چرم است. اما محصولات چرمی دارای نکاتی هستند که باید هنگام خرید از آن ها اطلاعات لازم را داشته باشیم.

خرید کفش چرم
خرید کفش چرم

نوع جنس چرم در ماندگاری و کیفیت محصول تاثیر بسزایی دارد پس سعی کنید با اطلاع از جنس چرم اقدام به خرید کفش چرم کنید همچنین محصولات چرمی نیاز به مراقبت های ویژه ایی دارند که در بالا به همه آن ها اشاره کردیم.

“ قیچی رسانه متفاوت مد و زیبایی”

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا