مد و فشنزنانه

عضو دائمی در کمد خانوم ها چیست؟

اکثر خانم ها فکر می‌کنند که داشتن استایلی متفاوت و شیک نیازمند خرید هر روزه است. اما اشتباه می‌کنند. کمد خانوم ها معمولا باید دارای یک سری لباس باشد که در هر زمان و برای هر مکانی نیاز به فکر کردن به این که چه بپوشم نداشته باشد.

یکی از بزرگت ترین دغدغه های ذهنی هر خانمی برای شرکت در مراسم و یا مهمانی این است که چه لباسی بپوشم که مناسب باشد؟! ما در این مطلب می‌خواهیم مشکل شما را حل کنیم پس برای دانستن لوازم ضروری در کمد خانوم ها تا انتها همراه ما باشید.

معرفی لباس هایی که برای کمد خانم ها ضروری است

خوش لباس بودن به خرید کردن پی در پی نیست این یک استعداد است برای این که بدانید چه رنگ هایی باهم قابل ست کردن هستند و یا چه لباس هایی بیشتر به هم می‌آیند. در کمد خانم ها چند وسیله هست که وجود آن ها برای یک مهمانی ناگهانی ضروری است.

شما قرار نیست که کمدی پر از لوازم و لباس های لوکس و گران قیمت داشته باشید تنها داشتن این لباس ها برای مواقع ضروری در کمد خانم هاکافی است.

-وجود پیراهن بلند مشکی در کمد خانم ها

وجود یک پیراهن بلند مشکی در کمد خانم ها واقعا لازم و ضروری است و کاربردهای زیادی هم برای خانم ها خواهد داشت زیرا این لباس را می‌توانید در هر مناسبت و مهمانی بر تن کنید و حتی اگر اندام چاقی هم داشته باشید وجود رنگ مشکی این پیراهن کاملا اندام شما را لاغرتر نشان خواهد داد.

پیراهن بلند مشکی
پیراهن بلند مشکی

سعی کنید هنگام خرید پیراهن خود از کیفیت جنس آن مطمئن شوید و این نکته را هم یادآور شویم هر آنچه که برای خرید یک پیراهن بلند هزینه صرف کنید ضرر نخواهید کرد چون ممکن است بارها و بارها از آن استفاده کنید زیرا یک نوع پوشش پر کاربرد است.

-وجود شومیز سفید در کمد خانم ها

شومیز سفید جزو آن دسته از لباس هایی است که در کمد خانم ها لازم و ضروری خواهد بود. و شما هر بار که با مشکل ست کردن مواجه شدید و یا لباس های تان با همدیگر هم خوانی نداشت می‌توانید به سراغ این شومیز بروید زیرا معمولا بلوزهایی که سفید و ساده هستند با هر نوع شلوار و یا دامنی به راحتی ست خواهد شد. برای خرید یک شومیز سفید حتما اقدام کنید تا استایلی زیبا داشته باشید.

وجود شومیز سفید
وجود شومیز سفید

-شلوار جین

قطعا یکی از پرکاربرترین لباس هایی که در کمد خانم ها باید وجود داشته باشد شلوار جین است. وجود شلوار جینباعث خواهد شد اندام شما متناسب و زیبا به نظر برسد چون اگر اندام و پاهای لاغری دارید می‌توانید از جین های مدل راسته و گشاد استفاده کنید اگر پاهای لاغری دارید از جین ها تنگ استفاده نکنید.

شلوار جین
شلوار جین

همیشه سعی کنید که چند رنگ شلوار جین در کد خود داشته باشید. این جین ها برای شما بسیار کارآمد خواهند بود. و ویژگی بسیار خوبی که شلوارهای جین دارند این است که با هر نوع استایلی قابل ست کردن هستند. و با هر رنگ و طرحی هم خوانی دارند.

-مانتو ساده

وجود یک مانتو ساده در کمد خانم ها باعث خواهد شد که شما آماده باشید که هر لحظه به مکانی رسمی و چه غیر رسمی رفتید به این که چه مانتویی بپوشید فکر نکنید این مانتو ها قابلیت این را دارند که بتوانید هر عان از آن ها استفاده کنید و مهم ترین مزیت وجود مانتو ساده در کمد خانم ها این است که اگر به یک مصاحبه کاری و یا به یک مکانی رفتید که اداری و رسمی باشد دیگر نگران این موضوع نباشید که پوشش شما نادرست است.

مانتو ساده
مانتو ساده

مانتو ساده برای مکان های غیر رسمی هم کاربرد دارد شما می‌توانید با مانتو ساده در جمع دوستان حاضر شوید و اگر می‌خواهید خیلی ساده به نظر نیایید می‌توانید از انواع اکسسوری ها و روسری های شالی متنوع برای از بین بردن سادگی ظاهر مانتو استفاده کنید.

 -وجود بارانی در کمد خانم ها

وجود بارانی در کمد خانم ها یکی از رکن های اصلی یک کمد کامل است. برای فصل های سرد سال هم می‌توان از این بارانی استفاده کرد. کاربرد بارانی برای خانم ها زیاد است. در خرید بارانی حتما به جنس آن توجه کنید زیرا بارانی یکی از لباس هایی است که شما به صورت مداوم تا آخر سال از آن استفاده خواهید کرد.

به همین دلیل سعی کنید که بارانی شما جنس خوبی داشته باشد و هر مقدار هزینه ایی که برای آن می‌کنید ارزشش را دارد.

بارانی
بارانی

پوشاکی که در کمد خانم ها وجود دارد باید رنگ آن به شکلی باشد که با هر لباسی ست شود مخصوصا در مورد بارانی که یک عضو بزرگ از پوشش است که بیشترین جلوه را در ظاهر شما ایجاد خواهد کرد.

پس سعی کنید از رنگ مشکی و یا طوسی که تیره هستند و دیرتر در معرض آلودگی و کثیفی قرار می‌گیرند استفاده کنید. استفاده از بارانی سفید را خیلی پیشنهاد نمی‌کنیم زیرا رنگ سفید خیلی زود کثیف خواهد شد و ممکن است با رد شدن یک ماشین از کنارتان در روزهای پاییزی تمام لباس شما خراب شود.

-کفش پاشنه دار مشکی

وجود کفش پاشنه بلند مشکی در کمد خانم ها بسیار مهم و ارزشمند است البته پاشنه آن را می‌توانید با سلیقه خود انتخاب کنید ولی یکی از ویژگی های رنگ مشکی این است که با هر مدل و رنگ دیگری قابل ست کردن است اگر شما به هر مجلسی با هر نوع پوشش و رنگ لباسی بروید خواهید دید که کفش پاشنه بلندتان چقدر به شما زیبایی و جلوه خواهد بخشید.

از کفش مشکی خود حتی برای یک دوره همی دوستانه و خیابان رفتن هم می‌توانید استفاده کنید و البته نوع و اندازه پاشنه ان را با توجه به این که چگونه راحت تر هستید می‌توانید انتخاب کنید.

کفش پاشنه دار
کفش پاشنه دار

لوازم ضروری در کمد خانم ها که جزو اصلی ترین هستند معمولا باید از رنگ های خنثی و یا رنگ هایی استفاده کنید که با هر رنگ دیگری قابل ست کردن باشد مثلا رنگ های مشکی و یا سفید و طوسی و همچنین کرمی رنگ هایی هستند که شما می‌توانید با هر لباسی از آن ها استفاده کنید.

برای دوره همی های دوستانه و یا یک پیاده روی روزانه هم وجود یک جفت کتانی در کمد خانم ها لازم است. زیرا برای پیاده روی و مسیرهایی که طولانی است و قصد قدم زدن دارید کفش پاشنه بلند کارایی برای شما ندارد و باید از کفش مناسب پیاده روی استفاده کنید.

رنگ این نوع کتانی اگر سفید باشد بهتر است زیرا می‌توانید با هر نوع لباسی آن را ست کنید و بدون نگرانی بپوشید.

-کیف در کمد خانوم ها

کیف ها نقش اساسی و کاربردی در کمد خانم ها دارند همیشه سعی داشته باشید در کمد لباس های خود دو نوع کیف به سایزهای مختلف داشته باشید. یکی برای جای دادن لوازم و وسائل شخصی تان برای مسافرت و یا رفتن به مکان هایی دور و یا محیط کار و همچنین کمپ های تفریحی و یکی هم برای مواقعی که احتیاج به بردن وسائل زیادی همراه خود ندارید.

می‌توانید در مهمانی ها و مراسم های مختلف کیف کوچک را با خود داشته باشید و برای دیگر جاها از کیف بزرگ تان استفاده کنید.

کیف
کیف

بهر حال کیف جزو آن دسته از لوازمی است که باید جنس مرغوبی داشته باشد زیرا یکی از وسایلی خواهد بود که همیشه همراه شما است و استفاده همیشگی دارد پس سعی کنید بهترین خرید و انتخاب را داشته باشید.

-داشتن اکسسوری در کمد خانم ها

کمد خانم ها حاوی یک سری لوازم کوچک که جزو اکسسوری ها هستند باید باشد. اکسسوری ها شامل انواع عینک ها و باندانا ها و همچنین انواع زیور آلات از جمله گوشواره های میخی که باید در کمد خانم ها وجود داشته باشد.

گوشواره های ساده میخی برای هر مجلس و مکانی کاربرد خواهند داشت. استفاده از یک رو لباسی و یا گردنبند بلند را فراموش نکنید این گردنبندها را روی انواع مانتو ها و پیراهن ها و بلوز ها می‌توانید استفاده کنید.

سخن پایانی

برای هر خانومی مهم است که پوششی مناسب و ظاهر خوبی در مکان ها و مهمانی ها داشته باشند و استایل آن ها با دیگر لباس ها ست باشد. کمد خانم ها باید دارای لباس هایی باشد که از نظر رنگ قابلیت ست کردن با هر لباسی را داشته باشد تا در مواقع ضروری دچار سردرگمی نشوند.

ما در مطلب بالا برای شما تعدادی از پوشاکی را نام بردیم و شرح دادیم که می‌تواند کاربرد بسیار خوبی در کمد خانم ها داشته باشد.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا