راهنمای خریدآرایشی بهداشتی

سرم تقویت کننده ابرو سریتا، بخریم یا نه؟

خیلی از مردم دوست دارند که از ابرو های پرپشت و ضخیمی برخوردار باشند و از کم حجم بودن ابروهای شان رنج می‌برند. می‌خواهیم در مورد سرم تقویت کننده ابرو بیشتر برای شما توضیح دهیم.

تقویت ابرو
تقویت ابرو

معمولا وقتی که از ابروهای کم پشت رنج می‌برید، خصوصا خانم ها تصمیم به انجام انواع کاشت ابرو و یا متدهای آرایشگری دیگری مانند تتو کردن و یا فیبروز و سایه ابرو که اخیرا برای بانوان ترند شده است می‌پردازیم.

اما انجام هیچ کدام از این کارها به صورت دائم و مانند ابروهای خود شما نخواهد شد. پس بیایید روش دیگری را به شما معرفی کنیم و آن هم استفاده از انواع تقویت کننده های مو و ابرو است.

ابروی نازک و کم پشت
ابروی نازک و کم پشت

خانم ها اکثرا در طول زندگی خود دچار این چالش بوده اند که با ریزش ابروهای خود مواجه شده اند و معمولا به این دلیل است که بانوان بیشتر به برداشتن و تیغ زدن ابروها و همچنین رنگ کردن ابرو و یا بر اثر بارداری و شیردهی های مکرر دچار ریزش ابرو خواهند شد برای جلوگیری از این اتفاق می‌توانید از سرم های تقویت ابرو استفاده کنید.

در ادامه مطلب با این مبحث بیشتر آشنا خواهید شد پس تا آخر مطلب را مطالعه فرمایید.

انواع سرم تقویت کننده ابرو

سرم های تقویت کننده ابرو معمولا در انواع مختلفی تولید و وارد بازار شده اند و شما می‌توانید این محصولات را در داروخانه ها و فروشگاه های لوازم آرایشی پیدا کنید.

از جمله نوع های مختلف تقویت کننده های ابرو عبارتند از:

-کرم تقویت کننده ابرو

کرم تقویت کننده ابرو
کرم تقویت کننده ابرو

-سرم تقویت کننده ابرو

سرم تقویت کننده ابرو
سرم تقویت کننده ابرو

-پکیج تقویت کننده های مژه و ابرو

پکیج تقویت کننده های مژه و ابرو
پکیج تقویت کننده های مژه و ابرو

 

ویژگی سرم تقویت ابرو سریتا

شرکت محصولات سریتا در ساخت انواع و اقسام تقویت کننده های مو و سرم تقویت ابرو فعالیت دارد، این محصول ایرانی و داخلی است و با توجه به همین موضوع از قیمت بسیار مناسبی نسبت به سایر لوازمی که خارجی هستند.

ویژگی سرم تقویت ابرو سریتا
ویژگی سرم تقویت ابرو سریتا

در این محصول ترکیباتی وجود دارد که باعث تقویت موهای نازک و آسیب دیده ابروها شده و در کوتاه ترین مدت زمان ممکن ابروها را پر پشت خواهد کرد. این یک ادعایی است که توسط شرکت سازنده سرم تقویت کننده ابرو گفته شده است.

حال که متوجه وجود ترکیبات موجود در این سرم شدیم حتما برای شما این سوال پیش می‌آید که این ترکیبات چه چیزاهایی هستند که موجب رشد موهای ابرو شده اند.

ترکیبات موجود در سرم تقویت کننده ابرو سریتا چیست؟

ترکیبات موجود در این سرم عبارتند از:

-بیماتوپراست

بیماتوپراست ماده ایی است که روی فاز رشد موهای ابرو کار می‌کند و به موها اجازه می‌هد که در فاز رشد به مدت طولانی تری بمانند. و همچنین باعث خواهد شد که فولیکول های مو تحریک شوند و رشد پیدا کنند.

بیماتوپراست
بیماتوپراست

-رزماری

رزماری ماده گیاهی است که در سرم تقویت کننده ابرو وجود دارد و به این دلیل استفاده شده است که خونرسانی را در ریشه ابرو افزایش دهد.

رزماری
رزماری

-کرچک

از کرچک برای جلوگیری از خشکی و تنظیم پی اچ پوست استفاده خواهد شد و همچنین کرچک را هم مانند رزماری برای تنظیم و افزایش دادن خون رسانی در قسمت ابرو استفاده شده است.

کرچک
کرچک

ترکیبات موجود در این سرم باعث رشد و تقویت و جلوگیری از ریزش موهای ابروی شما خواهد شد.

-سیر

در سیر ماده ایی وجود دارد که موجب تقویت و رشد موها خواهد شد از عصاره سیر برای ساخت تقویت کننده ابرو استفاده خواهد شد.

سیر
سیر

-انواع ویتامین ها

ویتامین ها نقش مهمی در تهیه و ساخت تقویت کننده ها دارد به طور مثال ویتامینB3  و B5 برای ویتامینه کردن موهای ابرو کاربرد دارند.

انواع ویتامین ها
انواع ویتامین ها

چگونگی استفاده از سرم تقویت کننده ابرو

برای استفاده از سرم تقویت کننده ابرو ابتدا باید صورت خود را کاملا بشویید و از هر گونه ماده آرایشی آن را پاک کنید بعد از خشک کردن کامل صورت سرم تقویت کننده را در جهت رویش موهای ابرو به ابروها بمالید و در روز دو بار این کار را انجام دهید تا نتیجه دلخواه خود را داشته باشید.

چگونگی استفاده از سرم تقویت کننده ابرو
چگونگی استفاده از سرم تقویت کننده ابرو

معایب استفاده از سرم تقویت کننده ابرو

بسیاری از مصرف کنندگان این محصول معتقد هستند که استفاده از سرم تقویت کننده ابرو باعث ریزش اولیه در ابروهای آن ها شده است و همین موضوع باعث نگرانی آن ها در استفاده از محصول شده است.

اما شرکت سازنده محصول معتقد است که این دوره ریزش مو بسیار کوتاه و طبیعی است و باید حتما طی شود و مسئله نگران کننده ایی نیست.

برای قطع استفاده از محصول نباید یکدفعه این کار را انجام دهید و باید به صورت تدریجی مصرف این سرم را قطع کنید. در کاتالوگ محصول هم این نکته ذکر شده است که باید به صورت تدریجی استفاده از این محصول را قطع کنید و دوره درمان را کامل طی کنید.

البته در بعضی از افراد مشاهده شده است که نتیجه خاصی در استفاده از این محصول نداشته اند و هیچ گونه علائمی از رشد ابرو در ابروهای خود مشاهده نکرده اند.

در استفاده از این محلول تقویت کننده سریتا باید بسیار مراقب باشید زیرا این محصول برای استعمال ابرو های شما در نظر گرفته شده است و مراقب باشید که به داخل چشم های شما نفوز پیدا نکند و یا اگر دچار بریدگی و یا اگزما در پوست قسمت ابروی خود هستید در استفاده از این محصول بسیار مراقب باشید.

در مواقع اضطراری با پزشک متخصص پوست و موی خود مشورت کنید و بی گدار به آب نزنید.

در صورت آلوده شدن چشم شما به سرم تقویت کننده ابرو

چشم های خود را با آب تمیز شستشو دهید و به نزدیک ترین درمانگاه مراجعه کنید.

مزایای استفاده از سرم تقویت کننده ابرو

از مهم ترین مزایای سرم تقویت کننده ابرو این است که شما با طی کردن دوره درمان شاهد رویش موهای جدید ابروهای خود خواهید بود و دیگر برای داشتن ابروهایی پر پشت لازم به انجام کاشت ابرو و یا تتو کردن و دیگر روش هایی که ممکن است باعث آسیب جدی به پوست شما شود.

تتوی ابرو
تتوی ابرو

از دیگر مزایای استفاده از این محصول راحتی و قابل دسترس بودن ان است. برای استفاده از این محصول نیاز به انجام کار خاصی نیست و هر کسی قادر به استفاده از آن است.

یکی دیگر از مزایای استفاده از سرم تقویت کننده مژه و ابرو این است که هم برای آقایان و هم برای بانوان کاربرد دارد و در آقایانی که دچار ریزش ابرو به صورت سکه ایی هستند و هزینه کاشت ابرو را هم ندارند و یا تتو کردن ابرو برای آقایان میسر نیست استفاده از این سرم تقویت ابرو می‌تواند بسیار کارساز باشد.

مزایای استفاده از سرم تقویت کننده ابرو
مزایای استفاده از سرم تقویت کننده ابرو

 

افرادی که دارای ابرو های تتو شده و یا دکلره و رنگ شده دارند می‌توانند از این  محصول به راحتی استفاده کنند و هیچ محدودیتی برای آن ها وجود ندارد.

معمولا در برداشتن ابرو و تیغ زدن های پی در پی شما به ابرو و پوست ابروی خود آسیب زیادی وارد خواهید کرد که موجب تغییر در رشد ابروی شما خواهد شد.

 برای جلوگیری از این پیشامد مراقب ابروهای خود باشید و آن ها را تقویت کنید انجام کارهایی را که می‌دانید احتمالا به ابروهای شما آسیب وارد خواهد کرد را کنار گذاشته و در صورت استفاده از محصولات تقویتی دوره درمان را کاملا طی کنید.

از مزیت دیگر این سرم باید به این نکته اشاره کنیم که این سرم باعث هیچ گونه سفیدی مو و یا ایجاد شوره در موها نخواهد شد.

معرفی چند مدل برند سرم تقویت کننده ابرو

در این قسمت می‌خواهیم به معرفی چند برند به شما بپردازیم که در زمینه سرم تقویت کننده ابرو و مژه فعالیت دارند.

-برند سریتا

برند سریتا نام شرکتی است که در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی و انواع تقویت کننده ها و همین طور کرم های آبرسان و مرطوب کننده در سال های متعددی فعالیت دارد و جزو برترین ها بوده است. و چون یک محصول داخلی است هزینه خرید آن هم کمتر خواهد بود.

سرم تقوبت کننده ابرو برند سریتا
سرم تقوبت کننده ابرو برند سریتا

-برند سینره

برند سینره در انواع تقویت کننده ها بسیار خوب و موفق عمل کرده است و می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

سرم تقوبت کننده ابرو برند سینره
سرم تقوبت کننده ابرو برند سینره

-برند گلدن رز

برند گلدن رز هم یکی دیگر از برندهای محبوب در زمینه لوازم آرایشی بهداشتی است که دارای محصولاتی با کیفیت و ماندگاری بسیار عالی است.

سرم تقویت کننده ابرو برند گلدن رز
سرم تقویت کننده ابرو برند گلدن رز

خرید سرم تقویت کننده ابرو

برای خرید سرم تقویت کننده ابرو باید به نکاتی توجه کنید که مهم ترین آن ترکیبات موجود در سرم است معمولا ترکیبات موجود در سرم های تقویت کننده ابرو ایرانی به صورت گیاهی و بدون ضرر هستند.

نوع عملکرد محصول را از فروشنده جویا شوید و همچنین به حجم موجود در سرم هم دقت کنید که دارای حجم زیادی باشد.

سخن پایانی

اگر رشد ابروهای شما با مشکل مواجه شده است و یا دچار ریزش شده اید استفاده از سرم تقویت کننده ابرو را فراموش نکنید استفاده از این روش با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شد بهترین گزینه هم برای بانوان و هم برای آقایان است.

تقویت ابرو
تقویت ابرو

البته هر محصولی مزایا و معایب مربوط به خود را دارد. اما برای استفاده از این محصول حتما طول دوره درمان را طی کنید تا نتیجه مطلوب را به دست بیاورید.

“ قیچی رسانه متفاوت مد و زیبایی”

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا