راهنمای خریدپوشاک زنانه

راهنمای خرید کت جین زنانه

یکی از زیباترین استایل های موجود برای بانوان وجود کت جین است، شما با خرید کت جین زنانه بسیار شیک پوش و آراسته خواهید بود، جین یک نوع لباسی است که هیچ گاه از مد نخواهد افتاد و همین ویژگی جین است که آن را لباسی منحصر به فرد ساخته است.

مطلبی که می‌خوانید در مورد راهنمای خرید کت جین زنانه است همراه ما تا آخر مطلب بمانید.

ویژگی کت های جین

یکی از مهم ترین ویژگی های خرید کت جین زنانه همانطور که در بالا گفته شد این است که هرگز از مد نخواهد افتاد و معمولا بجز فصل زمستان و پاییز در فصل بهار هم جزو لباس هایی است که شما قادر به پوشیدن آن هستید.

خرید کت جین همراه پیراهن

کت جین یکی از مزایایی که دارد این است که شما خواهید توانست آن را با اکثر لباس ها بپوشید و ست کنید، حتی برای یک روز سرد بهاری که پیراهنی پوشیده باشید و معمولا نمی‌توانید از ژاکت استفاده کنید زیرا استایل شما را بهم خواهد ریخت می‌توانید با خرید کت جین زنانه این مشکل را حل کنید.

کت جین و پیراهن
کت جین و پیراهن

کت های جین در نوع و رنگ های مختلفی در بازار وجود دارند از آبی تیره گرفته تا آبی روشن و حتی نوع ضخیم و نوع نازک آن برای آب و هوای مختلف حتی در تابستان هم شما می‌توانید با پوشیدن نوع نازک آن از داشتن کت جین لذت ببرید.

در هوای سرد معمولا از پیراهن های بلند استفاده خواهد شد و استایل شما با وجود کت جین نه تنها از بین نخواهد رفت بلکه زیباتر هم خواهد شد.

خرید کت جین زنانه با شلوار

برای فصل های گرم سال اگر به دنبال استایلی شیک هستید چه چیزی بهتر از خرید کت جین زنانه ایی که به استایل شما رنگ و بوی زیبایی خواهد داد، شما می‌توانید با پوشیدن یک تاپ و یک شلوار جین و یا شلوارک از استایلی زیبا و خاص برخوردار شوید. معمولا برای فصل های سرد سال از کت جین های خز دار استفاده خواهد شد و یا این که زیر کت جین یک بافت بپوشید بدون شک با داشتن چنین استایلی کفش اسپرت مناسب ترین کفش برای استایل جین خواهد بود.

کت جین زنانه و شلوار
کت جین زنانه و شلوار

خرید کت جین زنانه رنگی

وقتی نام کت جین را می‌شویم اولین چیزی که به ذهن ما خواهد آمد کت های آبی روشن و یا آبی تیره جین است اما باید به شما بگوییم که هنگام خرید کت جین زنانه رنگ های دیگر این کت ها هم وجود دارد که با پوشیدن آن استایلی بسیار جذاب خواهید داشت.

کت های جین رنگی را هرگز فراموش نکنید، کت های جین در اکثر رنگ ها وجود دارند قرمز، مشکی، ارتشی و… این رنگ ها ممکن است در استایل شما بسیار تاثیر گذار باشد پس حتما از رنگ های دیگر جین در لباس پوشیدن تان استفاده کنید.

کت جین رنگی
کت جین رنگی

کت جین رنگی قابلیت این را دارد که رنگ تازه ایی به استایل شما ببخشد به طور مثال شما استایلی همرنگ و مونوکروم بر تن دارید یعنی مانتو روسری و شلواری آبی تیره بر تن دارید با پوشیدن کت جین قرمزی استایل شما دچار تنوعی از رنگ خواهد شد.

خرید کت جین زنانه و چرم

در هنگام خرید کت جین زنانه این نکته را در نظر بگیرید که کت جین و چرم از قدیمی های دنیای مد و لباس هستند، پس این را بدانید که وجود لباسی چرمی در استایل شما بسیار موثر است و زیبایی خیلی خاصی به تیپ شما خواهد بخشید.

کت جین و چرم
کت جین و چرم

خرید کت جین زنانه برای استایل خانم های ایرانی

در کشور ایران به دلیل نوع پوششی که خانم های ایرانی دارند و این که شاید مایل به پوشیدن کت جین نباشند ما خرید کت جین زنانه بلند و یا مانتوهایی که از جنس جین هستند را پیشنهاد خواهیم کرد.

کت های جین بلند دارای مدل و نوع های مختلفی هستند که بسته به نوع سلیقه شما و نوع اندام تان می‌توانید از آن استفاده کنید به طور مثال برخی از این مانتو های جین به صورت راسته برش و دوخت شده اند و برخی دیگر به صورتی که در بخش کمر برش خرده اند اگر می‌خواهید مانتو و یا کت جین تان زیبا به نظر بیاید شما باید به اندام تان که چه طرحی بیشتر به شما خواهد آمد دقت کنید.

مانتو جین زنانه
مانتو جین زنانه

در مورد این مانتوهایی که به صورت جین هستند باید به این نکته توجه داشته باشید که اگر شلواری که می‌پوشید باز هم از نوع جین است سعی کنید رنگ جین شلوار با مانتو و یا کت یکی نباشد تا بعد خوبی به استایل تان بدهد، اگر علاقه مند به تیپ های امروزی تر و غیر رسمی دارید سعی کنید جینی که استفاده می‎کنید زاپ دار باشد منظور از زاپ دار همان جین هایی است که حالت پارگی و ریش ریش شده دارند و بیشتر ترند شده اند.

خرید کت جین زنانه و لباس های خال خالی

حتما هنگام خرید کت جین زنانه به این فکر کرده اید که این کت را با چه طرح لباسی بپوشم که بهتر به چشم بیاید، ما به شما لباس های خال خالی را پیشنهاد می‌کنیم زیرا بهترین نوع و طرح را برای خرید یک لباس جین دارند به طور مثال می‌توانید با پوشیدن یک کت جین همراه یک ماکسی خال خالی و یا اگر از مانتو جین استفاده می‌کنید از روسری خال خالی بر روی آن استفاده کنید زیرا این دو طرح بسیار با هم سازگار هستند.

خرید کت جین زنانه و لباس های خال خالی
خرید کت جین زنانه و لباس های خال خالی

کیفیت در خرید کت جین زنانه

کت جین مانند دیگر لباس ها نیست که شما هر چند ماه یکبار به خرید بروید و پیراهنی جدید بخرید، در انتخاب کت جین هنگام خرید کت جین زنانه باید بیشتر از هر چیزی به کیفیت آن توجه کنیدیعنی کیفیت را در درجه اول خریدتان در نظر بگیرید زیرا قرار است مدت طولانی از آن استفاده کنید.

کت جین مانند کمربند و یا لوازمی نیست که برند بودنش مهم نباشد بالعکس اگر تصمیم به خرید همچین کتی دارید از نوع برند و جنس خوب انتخاب کنید هر چند ممکن است مقداری از لحاظ هزینه تفاوت بیشتری داشته باشد اما به خریدش می‌ارزد پارچه ایی را انتخاب کنید که از استحکام کافی برخوردار باشد قسمت دوخت ها باید کامل دوخت خورده باشد و دکمه ها و زیپ ها به درستی سر جای شان قرار گرفته باشند و بدون مشکل باشد.

نوع پارچه جین شما باید قابل انعطاف و نرم باشد و سفت و بدون حالت نباشد.

چند نکته در مورد خرید کت جین زنانه

برای این که بهترین و مناسب ترین انتخاب را هنگام خرید کت جین زنانه داشته باشید چند نکته را برای شما خواهیم آورد که دانستن آن شما را راهنمایی خواهد کرد.

1-رنگ جین

اگر علاقه به داشتن تیپ بسیار خاص و شیک هستید به شما توصیه خواهیم کرد از جین هایی با رنگ خنثی استفاده کنید. معمولا جین های آبی بهترین انتخاب هستند زیرا می‌توان با هر رنگی آن را ست کرد.

جین رنگی
جین رنگی

البته اگر دوست دارید جذاب تر به نظر برسید و استایل شما بیشتر جلوه داشته باشد از جین های رنگ روشن استفاده کنید به طور مثال جین های رنگ سفید بسیار خاص هستند و یا آبی روشن.

البته برای مواقعی که به مکان های رسمی می‌روید از جین های رنگ تیره استفاده کنید که مناسب این مکان ها هستند.

2-پوشیدن چند لباس جین

برخی فکر می‌کنند با پوشیدن چند لباس از جنس جین استایل آن ها به هم می‌ریزد ولی سخت در اشتباه هستید زیرا پوشیدن شلواری جین همراه یک مانتوی جین مشکلی ایجاد نخواهد کرد به شرطی که رنگ جین ها با یکدیگر متفاوت باشد.

پوشیدن چند لباس جین
پوشیدن چند لباس جین

3-کت جین و شلوار

اگر دوست دارید همراه کت جین تان شلوار بپوشید جنس شلوار را چیزی بجز جین انتخاب کنید به طور مثال شلوار کتان گزینه مناسبی خواهد بود.

4-کت جین و سویشرت

اگر در شرایطی هستید که هوا سرد است و مایل به پوشیدن لباسی دیگری روی کت جین تان هستید سعی کنید از سویشرت و یا لباسی بافت مانند در زیر کت استفاده کنید منتها باید این نکته را در نظر داشته باشید که کت جین شما باید رنگ خنثی داشته باشد تا استایل شما کامل تر به نظر بیاید.

5-نقش پوششی کت جین

این نکته را نباید فراموش کرد که کت جین نقش پوششی را برای شما انجام می‌دهد به طور مثال اگر ماکسی بدون آستین را پوشیده باشید با پوشیدن کت جین روی آن پوشش شما تکمیل خواهد شد.

نقش پوششی کت جین
نقش پوششی کت جین

 

6-جین های گلدوزی شده

جین های گلدوزی شده هم یکی از مدل های مختلف کت جین است اما اگر شما کت جینی دارید و دوست دارید که همچین اشکالی روی آن داشته باشید می‌توانید خودتان به صورت جداگانه آن را گلدوزی و یا وصله های مختلف از بازار تهیه کنید و آن را به کت خود بچسپانید.

جین گلدوزی شده
جین گلدوزی شده

سخن پایانی

در مورد خرید کت جین زنانه باید بگوییم که این کت ها یک انتخاب مناسب برای هر بانویی خواهد بود برای دختر خانم ها که استایل شیک و خاص محسوب خواهد شد و برای بانوان با پوشیدن لباس های جین استایلی اسپرت و جذاب خواهند داشت.

کت های جین معمولا با توجه به جنس آن ها برای تمامی فصول سال کارایی دارند و اغلب با هر نوع رنگ و استایلی ست خواهند شد و جلوه و بعد خاصی به استایل شما خواهد بخشید.

کت جین زنانه
کت جین زنانه

امیدواریم با خواندن این مطلب بتوانید کت جین مناسبی برای خود تهیه و از آن برای استایل جدیدتان استفاده کنید.

“ قیچی رسانه متفاوت مد و زیبایی”

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا