اکسسوریزنانهمد و فشن

خرید اکسسوری زنانه

خرید اکسسوری زنانه 

اکسسوری ها عضو جدا ناپذیری از استایل ما هستند و علاوه بر زیبایی و جلوه خاصی که به فرد منتقل می‌کنند باعث ایجاد استایلی منحصر به فرد خواهند شد. امروزه خرید اکسسوری زنانه یکی از ملزومات هر بانویی به حساب می‌آید که باید در کمد هر خانومی وجود داشته باشند.

اکسسوری زنانه چیست؟ 

زیورالات زنانه

اکسسوری که به انگلیسی accessory می‌گویند یک کلمه لاتین است که به اضافه کردن لوازم خاصی به استایل شما گفته خواهد شد. در بخش مد و فشن خرید اکسسوری زنانه بسیار کاربرد دارد و نقش بسیار مهمی در استایل های مختلف زنانه ایفا خواهد کرد.

انواع اکسسوری مردانه هم وجود دارد که در استایل و سبک آقایان تاثیری زیادی خواهد گذاشت. البته ما در این مبحث بیشتر به اکسسوری زنانه می‌پردازیم. 

خرید اکسسوری زنانه شامل انواع لوازم و تزئیناتی است که بانوان در پوشش خود از آن ها استفاده می‌کنند که ظاهری شیک تر و کامل تری داشته باشند. به طور مثال اکسسوری ها می‌توانند شامل انگشتر و دستبند و انواع بانداناها باشد.

تفاوت انواع اکسسوری های مردانه با زنانه در این است که اکسسوری های زنانه تنوع بیشتری دارند و شامل موارد بیشتری خواهند شد.

خرید اکسسوری زنانه و انواع آن

معمولا بانوان هنگام خرید اکسسوری زنانه دچار سردرگمی زیادی خواهند شد. ما در این جا می‌خواهیم به معرفی انواع اکسسوری هایی که در بانوان کاربرد دارد بپردازیم:

-خرید اکسسوری زنانه شال و روسری

شال و روسری زنانه

شال و روسری در انواع مختلفی وجود دارند. ترکیب های متنوعی از رنگ های وسیعی از شال و روسری وجود دارند که هر خانمی را به سوی خرید آن ها ترغیب می‌کند. برای داشتن استایلی شیک و جذاب بانوان می‌توانند از انواع روش های بستن شال و روسری استفاده کنند.

یکی از ارزان ترین و متنوع ترین گزینه ها برای خرید اکسسوری زنانه انتخاب شال و یا روسری است که در رنگ ها و طرح ها و حتی جنس های مختلفی وجود دارند. شما با توجه به نیاز خود می‌توانید از روسری های بزرگ و یا کوچک و همچنین از انواع روسری های سیلک و ساتن برای انواع باندانا ها و حتی استفاده از روسری های کوچک برای طرح دادن به کیف و یا مچ بند و یا هد بند و… استفاده کنید.

-خرید اکسسوری زنانه ساعت

ساعت مچی زنانه

ساعت جزو قدیمی ترین اکسسوری هایی است که جلوه خاص خود را به ظاهر شما خواهد داد. ساعت ها در طرح ها و رنگ های متفاوتی وجود دارند. ساعت معمولا بیشتر از کاربرد فنی که دارد وجه زیبایی خواهد داشت پس سعی کنید در خرید ساعت مچی خود نهایت سلیقه را به کار ببرید.

ساعت شما باید به شکلی باشد که با استایل شما ست شود. منظور از ست شدن فرم و مدل و همچنین رنگ دسته های ساعت مچی است. 

-خرید اکسسوری زنانه عینک

عینک تزیینی

عینک به عنوان یکی از ویژه ترین اکسسوری ها در دنیای مد و فشن شناخته شده است. عینک ها با مدل ها و طرح های مختلف و متفاوتی که دارند دست شما را برای انتخاب کاملا باز گذاشته اند که بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

انواع مختلفی از عینک ها وجود دارند به طور مثال انواع عینک های ری بن، عینک های پلاریزه آفتابی و همچنین عینک هایی که رنگی هستند و می‌توانند با تیپ و استایل شما ست شوند. 

فرضا اگر شما تیپی زرد و طوسی دارید می‌توانید از انواع عینک های رنگی که شیشه های زرد دارند استفاده کنید. 

اگر فکر می‌کنید که عینک مختص روزهای گرم و آفتابی و تابستانی است سخت در اشتباه هستید زیرا عینک ها هم مانند انواع کرم های ضد آفتاب که شما باید در هر فصل و هر شرایطی از آن برای محافظت از پوست خود استفاده کنید از عینک هم می‌توانید هم جهت محافظت از چشمان خود و هم زیبایی و تکمیل استایل استفاده کنید.

عینک ها هم دقیقا مانند انواع روسری ها دارای فرم و قالب های زیبا و متعددی هستند که شما به راحتی می‌توانید با توجه به مکانی که می‌خواهید حضور داشته باشید یک استایل اسپورت و یا یک استایل لوکس را برای خود ایجاد کنید.

-خرید اکسسوری زنانه کلاه

خرید اکسسوری زنانه کلاه

کلاه یکی از وسیله هایی است که برای فرم و شکل دادن به استایل هر خانمی جلوه شیک و جذابی را القا خواهد کرد. معمولا کلاه در استایل های اروپایی بسیار پر کاربرد است و این را به خوبی در انواع مراسمات سلطنتی می‌توانید مشاهده کنید که از انواع کلاه های کج و یا کلاه های بزرگی که روی آن ها کارهای تزئیناتی انجام داده شده است.

منتها در ایران استفاده از کلاه برای بانوان کمی معمول نشده است بیشتر بانوان علاقه به پوشش روسری دارند اما در فصل های سرد سال می‌توانید از انواع کلاه های بافت برای پوشش سر خود استفاده کنید که بسیار زیبا و جذاب خواهد بود.

-خرید اکسسوری زنانه گردنبند

خرید اکسسوری زنانه گردنبند

خرید اکسسوری زنانه شامل وسیله های متنوعی خواهد شد که یکی از آن ها گردنبند های بلند است. این گردنبند ها به شما زیبایی خاصی می‌بخشد که البته یک سری قوانین را باید هنگام استفاده از آن ها رعایت کنید.

هنگام خرید گردنبند باید به اندام خود توجه کنید اگر شما فردی با اندام چاق هستید سعی کنید از انواع گردنبند هایی که زنجیر و یا بافت آن نازک است و یا دارای مروارید های درشتی نباشد استفاده کنید و همچنین اگر دارای اندامی لاغر و جثه باریکی هستید سعی کنید از انواع آویز ها و اکسسوری های درشت و سایز متوسط استفاده کنید.

این کار باعث ایجاد تعادل و هماهنگی در بین اندام شما و اکسسوری که دارید خواهد شد پس همیشه در انتخاب اکسسوری خود همه نکات را بسنجید و صرفا جهت این که زیبا است اقدام به خرید نکنید.

گردنبند هم جزو آن دسته از زیورآلات و اکسسوری هایی است که نیازی به هزینه و بهای زیادی نخواهد داشت و شما به راحتی می‌توانید با کمترین هزینه چند مدل از آن را داشته باشید.

-خرید اکسسوری زنانه گوشواره

خرید اکسسوری زنانه گوشواره

معمولا گوشواره ها عضو ثابتی از فرهنگ بانوان ایرانی است که از همان دوران کودکی والدین اقدام به سوراخ کردن گوش کودکان دختر خود خواهند کرد. 

در خرید اکسسوری زنانه گوشواره هم جزو بسیار زیبایی از  اکسسوری شما می‌تواند باشد. گوشواره ها زیبایی صورت شما را دو چندان خواهند کرد اما با توجه به فرم صورت خود باید در انتخاب آن دقت داشته باشید.

معمولا اگر دارای صورتی گرد و توپری هستید سعی کنید از گوشواره های بلند و باریک استفاده کنید که کشیدگی صورت شما را بیشتر خواهد کرد و اگر دارای صورتی کشیده و بلند هستید که حالتی لوزی شکل دارد سعی کنید از انواع مدل های کوچکتر گوشواره استفاده کنید که بلند نباشد و اندازه متوسطی داشته باشد.

در انتخاب و خرید چنین اکسسوری هایی صرفا زیبایی محصول برای شما در اولویت نباشد چون این باعث یک انتخاب نادرست خواهد شد سعی کنید تمام جوانب را در نظر داشته باشید.

شما با توجه به رنگ استایل خود می‌توانید از انواع زیورآلات طلایی و نقره ایی استفاده کنید و رنگ پوست خود را هم در نظر داشته باشید. اگر رنگ گوشواره شما طلایی است سعی کنید مابقی زیورآلاتی که استفاده می‌کنید هم طلایی باشد و اگر از رنگ نقره ایی استفاده می‌کنید گردنبند و دیگر زیورآلات هم به شکل نقره ایی و سفید باشند.

همچنین به جز مدل های طلایی و نقره ایی مدل های مختلفی از انواع بدلیجات و گوشواره هایی که از پر و یا انواع مروارید ها و بندها ساخته شده اند وجود دارند که بسیار متنوع و گسترده هستند و منسب یک تیپ اسپرت زنانه هم هستند که شما می‌توانید با صرف کمی وقت در انتخاب خود با کمترین هزینه ممکن چندین مدل و طرح مختلف گوشواره داشته باشید که به استایل شما زیبایی و جلوه خواهند بخشید.

-خرید اکسسوری زنانه گیره و انواع آن

خرید اکسسوری زنانه گیره و انواع آن

معمولا خانم های جوان انواع گیره ها و کلیپس ها را هنگام خرید اکسسوری زنانه فراموش نخواهند کرد. گیره ها در طرح  و شکل های متفاوتی وجود دارند که استایلی جذابی را برای شما به امغان خواهند آورد.

فرضا استفاده از گیره های سر مروارید کاری شده با یک ست از گوشواره و گردنبند مرواریدی و یک پیراهن مشکی به استایل شما جلوه بی نظیری خواهد داد که مناسب هر نوع مهمانی و جمع دوستانه ایی خواهد بود.

انواع گیره ها و کلیپس ها برای جمع کردن موهای شما کاربرد دارند و به جز آن ها می‌توان به زنجیر سر هم اشاره کرد که برای انواع مجالس و مراسم ها استفاده کرد. 

سخن پایانی

خرید اکسسوری زنانه یکی از ملزومات پوشش هر خانمی است که برای زیباتر شدن استایل خود باید از آن استفاده کنند. نکته مهم هنگام خرید اکسسوری زنانه این است که شما تنها ظاهر زیبای این اکسسوری ها برای تان در اولویت نباشد و به نکاتی دیگری از جمله نوع چهره و نوع استایل خود توجه کنید که با اکسسوری شما ست شود.

 در این مطلب ما به نکاتی برای خرید اکسسوری زنانه اشاره کردیم که به شما در انتخابی بهتر کمک خواهد کرد.

1-هنگام خرید گردنبند زنانه به چه نکاتی باید توجه کرد؟

2-عینک در استایل شما چه تاثیری خواهد داشت؟

3-روسری چه کاربردی در استایل شما خواهد داشت؟

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
نمایش بیشتر

محمد کریمی

رویای کودکیم به حقیقت پیوست ، عاشق دنیای وب بودم تا اینکه برنامه نویسی رو از سال 1387 شروع کردم و الان صاحب برند قیچی هستم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا